Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

więc na targi możesz jechać sama - poznasz inne osoby jadące tam na miejscu, tak ejst coroku i przyjaźnie które tam powstają trwają nieraz całe życie

szkoda czasu na czekanie na znajomych, chcesz jechać - jedź

placement - języku musi być 3 ale takie mocne, jak mówisz słabo - placement odpada

na targach są same sprawdzone miejsca, więc znajdź osoby które tam pracowałym, poszukaj tu na forum nawet, w google jest wszystko, najlepiej sprawdź swoich znajomych na fejsie - jak ktoś był na wt to Ci powie jak jest

mogą osoby z różnych uczelni jechać razem na placement i na targi

szukanie noclegów na graceperiod jest łatwe, zawsze możesz spac na plaży lub w aucie - sprawdzone i polecam:)

czasu jest trochę ale jest go coraz mniej, wyjazd do usa to długi proces i im wcześniej zaczniesz tym lepiej

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

dzięki :)

Hej ja jadę w tym roku 1 szy raz na Work Placement i jestem z Trójmiasta i też jestem sama :) jedziesz nadal? podaj może swojego facebooka to się zgadamy jeśli masz ochote :)

Witam.

Wybiera się ktoś na najbliższe targi w Warszawie, które odbędą się w marcu? Jeśli tak, to jesteście zdecydowani na jakiś konkretny park? Jedziecie sami, grupą? A może ktoś już kiedyś jechał sam, np. do Dorney Parku? ;)

Moja grupa niestety się wykruszyła, zostałam sama i mam dylemat- jechać, nie jechać? Trochę się obawiam jak to wyjdzie z noclegiem, przelotem, gdy nikogo nie znam. Nie chciałabym trafić do pokoju z całkiem obcymi ludźmi ;)

Może ktoś sam z Trójmiasta się wybiera, konkretnie jakaś dziewczyna? ;p

hej ja jadę sama na Placement, też jestem z Trójmiasta :) jakby coś to odezwij się na fejsbuku - Dominika Lipińska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wybiera się ktoś na najbliższe targi w Warszawie, które odbędą się w marcu? Jeśli tak, to jesteście zdecydowani na jakiś konkretny park? Jedziecie sami, grupą? A może ktoś już kiedyś jechał sam, np. do Dorney Parku? ;)

Moja grupa niestety się wykruszyła, zostałam sama i mam dylemat- jechać, nie jechać? Trochę się obawiam jak to wyjdzie z noclegiem, przelotem, gdy nikogo nie znam. Nie chciałabym trafić do pokoju z całkiem obcymi ludźmi ;)

Może ktoś sam z Trójmiasta się wybiera, konkretnie jakaś dziewczyna? ;p

Hej,

A ja słyszałam, że w tym roku CCUSA nie będzie miało tej oferty do Dorney Park. Sama też chce tam jechać ale widziałam to w ofercie innego biura BTC. Mam pytanie czy ktoś już jechał z tego biura i może wydac swoje opinie?

Witam,

Ja w te wakacje też chce jechać do Dorney Parku ale słyszałam, że CCUSA nie ma już w tym roku tej oferty. Sprawdzałam oferty innych biur i znalazłam BTC, mają jeszcze wolne miejsca i też inne fajne parki rozrywki. Czy ktoś już wyjeżdzał z tym biurem i może wydac swoją opinię? Wydaje się sprawdzone bo jest info, że jest już 18 lat ale chce poznać opinię byłego Uczestnika. Dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

A ja słyszałam, że w tym roku CCUSA nie będzie miało tej oferty do Dorney Park. Sama też chce tam jechać ale widziałam to w ofercie innego biura BTC. Mam pytanie czy ktoś już jechał z tego biura i może wydac swoje opinie?

Witam,

Ja w te wakacje też chce jechać do Dorney Parku ale słyszałam, że CCUSA nie ma już w tym roku tej oferty. Sprawdzałam oferty innych biur i znalazłam BTC, mają jeszcze wolne miejsca i też inne fajne parki rozrywki. Czy ktoś już wyjeżdzał z tym biurem i może wydac swoją opinię? Wydaje się sprawdzone bo jest info, że jest już 18 lat ale chce poznać opinię byłego Uczestnika. Dziękuje:)

Tak, Dorney Park już nie zatrudnia. A o tym biurze nic nie słyszalam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)
Dominika Lipińska - napisałam do Ciebie na fb, sprawdź może w ''inne'' :)

madegirl - jestem, ale ja jadę już z koleżanką, a na placement mogą niestety tylko 2 osoby..:) ale nie jest to takie trudne do ogarnięcia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...