Skocz do zawartości

Szanse Na Dostanie Wizy


malo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Za kilka dni bede skladac wniosek i czekac na wizyte w ambasadzie. Mam 19 lat, skonczylam liceum i obecnie mieszkam w Norwegii, tutaj chodze do szkoly dla doroslych gdzie ucze sie jezyka, nie pracuje, utrzymuja mnie rodzice. Wize mialam juz wczesniej, na 5 lat, bylam tez raz w USA na okolo 3 tygodnie. Teraz chcialabym odwiedzic moja ciocie w okresie swiatecznym i byc tam przez okolo 2 tygodnie. Moi rodzice maja gospodarstwo rolne i ciagle wazne wizy, zawsze wracali w terminie i obecnie sa w Polsce. Jestem ciekawa jakie mam szanse na dosatnie wizy i czy mam mowic o tym, ze ucze sie w Norwegii? Szkola wystawila mi zaswiadczenie, ale w jezyku norweskim, nie mam zaproszenia od cioci, moge pokazac konsulowi zaswiadczenia o dzialalnosci rodzicow i moj wyciag z konta, czy ty wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z Twoim jezykiem angielskim? mozesz miec to zaswiadczenie ze szkoly

zaproszenie nie jest wymagane ,a zaswiadczenie o gospod,rolnym w jakim jezyku bedziesz miec ,jak w j.polskim to kto je przeczyta w tam ;)

wazne sa Twoje odpowiedzi :) i jak podrozowalas do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...