Skocz do zawartości

Cr1 W Pl - Czas Oczekiwania


Rekomendowane odpowiedzi

I-130, zona obywatela USA, otrzymana petycja: 06/26/2013, approved 11/14/2013. Dzisiaj dostali list z NVC o wyborze reprezentanta.

Dwie inne sprawy, ta sama kategoria (ojciec obywatela; zona obywatela), tez zatwierdzone w listopadzie, zlozone w maju, juz odeslali listy do NVC z wyborem reprezentanta.

Czyli zaczyna cos ruszac, moze nie kazda sprawa, ale ruszaja. Dobry znak.

Hmmm... A czy ci beneficiaries z Filipin są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope. 1 z Polski, jedna osoba z Anglii, a ta, ktora dostala dzisiaj, to kobieta polskiego pochodzenia mieszkajaca na stale we Francji.

Ahh to super.

Teraz niemal wszystkie petycje z filipinskimi beneficjentami sa transferowane i zatwierdzane bez expedite. Dlatego zapytalam.

Ale dobrze wiedziec ze inne tez juz fruwaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze zaczyna ruszac... cos musza zrobic.

No cos robia. Transfery. Rychło w czas. Zastanawia mnie co w takim badz razie porabia NBC? wiekszosc DACA juz chyba przeszla, ten pierwszy wielki rzut. (520,000 przyjetych, 430,000 zatwierdzonych)

Powinni miec wiec resources by rozpatrywac inne petycje.

Przeciez jak przerzuca 500,000 petycji do service centers to i one sie zapchaja. Dodatkowo wciaz rozpatrujac I-129f/ K-1 i I-130/F2A. (ktore obecnie sa zatwierdzane niemal na mejscu, bez kaucji :P )

No i chyba nici z Overland Park. A zanim przetransferuja moja wrzesniowa petycje to bedzie juz lato pewnie.

Ehhh.

Moj maz zaangazowal swojego kongresmena w poszukiwania naszej petycji. Nie wierze ze jest w Overland Park skad przyszlo NOA1.

Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina petycja składna przez mojego męża na mnie jest w Nebraska Service Centre - zastanawiam się tylko czy dobrze zrobiliśmy biorąc ślub w Polsce gdzie obecnie czekamy tutaj - może lepiej byłoby to zrobić w US?

Piszecie, że wszystko nareszcie ruszyło - zastanawiałam się tylko jaki może być rzeczywisty czas oczekiwania do interview TERAZ? (Ile to trwa od momentu otrzymania i-130 przez uscis do otrzymania przeze mnie zielonej karty?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina petycja składna przez mojego męża na mnie jest w Nebraska Service Centre - zastanawiam się tylko czy dobrze zrobiliśmy biorąc ślub w Polsce gdzie obecnie czekamy tutaj - może lepiej byłoby to zrobić w US?

Piszecie, że wszystko nareszcie ruszyło - zastanawiałam się tylko jaki może być rzeczywisty czas oczekiwania do interview TERAZ? (Ile to trwa od momentu otrzymania i-130 przez uscis do otrzymania przeze mnie zielonej karty?)

USCIS czasem a kiedys czesciej, nieoficjalnie, przyspiesza petycje wyslane z zagranicy. Nie jest to regula jednak ale jakas szansa chyba jest...

Pani Karina Ci nie powie ile czasu bedziesz czekac bo tego nikt nie wie...

NSC dopiero od kilku tygodni przyjmuje petycje i jeszcze nie widzialam stamtad approvals (pomijam transfery).

Stawiaj na 8-12 miesiecy do NOA2, jak bedzie wczesniej to sie milo rozczarujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...