Skocz do zawartości

Zaproszenia Na Slub W Usa A Wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam pomocne forum USA!

Biore slub w USA na wizie F1 z obywatelem amerykanskim. Moja najblizsza rodzina planuje przyjechac (tata, mama i brat) i wlasnie koncza wypelnianie dokumentow wizowych. Planuje wyslac im oficjalne zaproszenia za slub, aby pokazali w ambasadzie podczas interview na wize turystyczna. Czy to jest najlepsze wyjscie?

Moja znajoma powiedziala im, aby nic nie mowili o slubie, tylko powiedzieli ze chca pojechac turystyczne... Ja uwazam ze lepiej udowodnic ich dobry powod przyjazdu na miesiac do US, a powodem jest tak naprawde slub ich corki!

Czy wysylanie zaproszenia do Polski jest OK, i nie wpadne w zadne klopoty? Jestem tu legalnie, wiec nie widze powodu dlaczego branie slubu z milosci mialoby byc nie ok... Nie planuje wyjezdzac za granice przed naszym slubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest taka ze bierzesz slub i mozesz legalizowac pobyt na terenie USA i moze tej znajomej chodzic o to aby o tym nie mowic.

a jak nie powiedza a zaczna sie platac,mowic nie jasno to wyjda bez wizy.Bo i tak cos trzeba brac pod uwage

samo zaproszenie nie jest wymagane i nie pomaga w niczym,moga powiedziec ze leca na slub i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...