Skocz do zawartości

Spotkanie W Warszawie, Potrzebne Dokumenty!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem,że ten watek przewijał sie juz niejednokrotnie, ale pozwalam sobie napisac nowy (wybaczcie Admini!)

Jutro mam spotkanie w Warszawie, chcialam sie upewnic czy mam przygotowane wszystkie dokumenty:

1. Paszporty

2. Dowody wplaty

3.Potwierdzenia podania o wizę (turystyczną) - i tu mam problem, bo podchodziłam do kilku prob wydruku i za kazdym razem obcinało mi brzegi:(...w koncu zapisalam to jako jpg. i wydrukowalam...niestety nie na drukarce laserowej, sprawdzałam jednak w sklepie czy czyta kody i niby czyta - czy to problem, ze nie jest to wydruk laserowy?

4. Zdjecia w formie papierowej (w razie czego)

i moje pytanie: czy muszę miec równiez wydruk, który dostałam na e-mail dotyczący potwierdzenia spotkania??? nie mam go w załączniku, tylko w treści listu:( - jak to wydrukować? i czy w ogóle jest potrzebne?

Prosze, jesli ktos jest w temacie - czekam na odpowiedź.

M.

ps. pisałam w liczbie mnogiej, bo na spotkanie idę z rodziną, może ktos ma jakieś niedawne doświadczenia w związku z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestem po rozmowie :) wszystko przebiegło pomyślnie:)

najpierw czekanie przed budynkiem, miły (aczkoliwek powazny) Pan wpuszczał kolejno czekających. Po wejściu zdalismy paski od spodni i kurtki (nic więcej nie zabraliśmy, telefony i reszta została w samochodzie) i zeskanowano jeden z paszportoów. Prześwietlili nas i tyle. Nastepnie Pani poprosiła o potwierdzenia złożenia podania, sprawdziła kody i oddała paski i kurtki. Przeszliśmy do dalszej części budynku. Tak własciwie bez czekania podeszlismy do okienka, kgdzie pobrano od nas odciski palców i dano numerek. W sali obok czekaliśmy aż wyswietli się nasza kolej. W okienku nr 11 siedział bardzo sympatyczny Pan; łamana polszczyzną zapytał:

- czym zajmuje się mąż (odpowiedział, ze prowadzi własna firmę)

- zapytał czy ja pracuje w szkole (potwierdziłam, ze tak)

- padło pytanie o podróże poza Europę (odpowiedziałam, ze Turcja, a poza tym Europa)

- zapytał na ile jedziemy (odp. na trzy tygodnie) - na co z wielkim usmiechem odpowiedział: dobry pomysł!

- czy znamy kogoś w stanach? (nie znamy)

- czy bedziemy podróżowali kamperami czy samochodami ( samochodami)

i to wszystkie pytania.

Poza tym zerkał w monitor i komentował plan podróży (wow, fajnie itp - chyba mu sie spodobało;)

na koniec dodał, ze wizy będą do odbioru w ciagu od 3- 5 dni w wyznaczonym punkcie. I tyle :)

Jedna uwaga... pani, która pobierała nam odciski palców zaznaczyła na PLUS, ze nie ma z nami młodszego syna. Lepiej więc nie zabierac dzieci poniżej 14 roku zycia na rozmowę. Trzeba zabrac tylko ich dokumenty, one same fizycznie sa tam zbędne.

Nie powiem - denerwowałam się przed...ale faktycznie nie ma czym jesli ktos ma czyste sumienie.

Pozdrawiam

Jak będą jakies pytania, a będę mogła pomóc pytajcie :)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...