Skocz do zawartości

Wstrzymanie Rozpatrywania Wniosku O Wizę Po Rozmowie Z Konsulem, Proszę O Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam, ze chodzi o karalnosc i musza sprawdzic z Departamentem Stanu jak takie cos jak Ty mialas jest klasyfikowane w USA. Na podstawie Twoich postow obstawiam, ze mam racje na 99%. Zwykle niekaralnosc nie jest wymagana nawet przy zbieznosci z nazwiskami osob niepozadanych w USA... Musialabym znac wiecej szczegolow zeby Ci cos podpowiedziec...

Dzieki Karina:-) pewnie masz racje ze chodzi o karalność, mąż mój nie był nigdy karany-zaświadczenie o niekaralności dostarczyliśmy, było kiedyś przeciw niemu prowadzone postepowanie ale został uniewinniony a cała sprawa okazała się pomówieniem. zastanawiam się tylko w jaki sposób i czy mogę sprawdzić np. w departamencie stanu czy jego sprawa jest była czy dopiero będzie rozpatrywana, obawiam się ze skoro to tyle trwa papiery mogły gdzieś się zagubić. czy można tam zadzwonić napisać lub coś innego Mieliśmy składać na jego Green card ale na razie nie planujemy przeprowadzki do usa -chciałam mu najpierw te nasze stany pokazać a po powrocie podjąć decyzje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...