Jump to content

Parę Pytań Odnośnie Wizy


Recommended Posts

Witam wszystkich! :)

Otóż w lipcu planuję z dziewczyną wyjechać na wakacje do Stanów na 3 tygodnie. Zamierzamy oczywiście złożyć wniosek o wizę B-2. W związku z tym chciałbym Wam zadać parę pytań:

1. Jesteśmy studentami. Póki co jesteśmy na utrzymaniu rodziców, jednak każde z nas posiada również swoje dochody - ja otrzymuję rentę po zmarłym tacie, natomiast moja dziewczyna otrzymuje stypendium oraz ma dochody z korepetycji. Czy w sekcji Present Work/Education/Training Information wniosku wizowego powinniśmy wpisać nasz miesięczny dochód?

2. Czy przed rozmową warto mieć już coś zarezerwowane na miejscu (np. noclegi, transport)? Czy może to mieć wpływ na przyznanie wizy?

3. We wniosku wizowym, na etapie podawania danych osób podróżujących z wnioskodawcą istnieje możlwość oznaczenia towarzysza podróży jako "FRIEND". Czy jeżeli podróżuję z dziewczyną, to tak powinniśmy siebie w swoich wnioskach wizowych oznaczyć?

Pozdrawiam!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Link to comment
Share on other sites

Mozecie wpisac te dochody ktore macie co miesieczne

Rezerwacje mozecie miec i nalezy mowic tak samo na rozmowie :) miec realny plan ulozony w glowie a nie na rozmowie myslec,zastanawiac sie ;)

zaznacz friend i tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...