Skocz do zawartości

Cheap Privte High School


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym zapytać gdzie mogę znaleźć w miarę tanie i DOBRE prywatne liecum w NYC. Znalazłem Loyola School, widzę, że jest dość dobre, a czesne do 24.200 $, więc też niewiele, zna ktoś jakieś sprawdzone prywatne szkoły w NY? Koniecznie prywatne, bo pytałem prawnika ds. Emigracji i mówił, że jeśli chcę w całości ukończyć High School to tylko w prywatnej szkole, bo państwowa nie może wydać i20 na dłużej niż rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jezu nie straszcie mnie =( http://privateschool.about.com/od/schoolsny/qt/nyctop.htm ... To jest dla mnie ważne, jak ktoś zna TANIE Prywatne High School niech poda koszt czesnego i nazwę szkoły, bo muszę jak najszybciej załatwić i20, a jedynie Loyola ma w miarę niski koszty Z TEGO CO TUTAJ JEST NAPISANE, ale nie wiem czy to aktualne =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sprawdź u źródła, bo znalazłem to na stronie szkoły. Wiesz, czesne potrafi skakać i 5% z roku na rok. Dodatkowo, żeby się uczyć to nie tylko pokazujesz, że masz na czesne, ale na mieszkanie, transport, książki, ubezpieczenie itd. Więc na I-20 wymagana kwota to nie koniecznie musi być gołe czesne, ale dodatkowo np. 10 kafli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję Sobie z tego sprawę, przeznaczam na rok, nie więcej niż 130 tyś ZŁ, czyli nie więcej niż 40 tyś USD mogę wydać ŁĄCZNIE, dlatego szukam taniej szkoły =) A muszę do Private bo państwowa wg chorego prawa jest tylko na rok. Gdzie na stronach szkół są zakładki z czesnymi, bo chyba ślepy jestem =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...