Skocz do zawartości

Cheap Privte High School


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.cristoreyny.org/ <---- Co sądzicie o tej szkole? To jest w końcu prywatna czy państwowa szkoła? Jest napisane, że czesne wynosi 2.000$ za rok? Trochę mało jak na prywatną szkołę. Ale dobrze rozumiem, że to jest coś w rodzaju naszego technikum? No czy jak? Napisane jest, że szkoła 4 razy w tygodniu, a raz praca. Wgle mam szanse dostać się do takiej szkoły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No właśnie byłem na tej stronie, ale nie do końca zrozumiałem o co w tym chodzi. Rozumiem....widzę, że przez internet samemu ciężko znaleźć szkołę, państwową na rok w NYC, moja koleżanka w Arizonie, poszła do najbliższej szkoły i od razu bez wahania ją przyjęli, a przez internet to nie jest łatwe =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby to było takie łatwe, problem w tym, że nie mogę znaleźć takiej " lajtowej " szkoły, bo o taką mi chodzi jeśli ubiegam się o wizę tylko na rok. Czy mogę zrobić tak, że poszukam sobie a potem skontaktuję się z rodziną goszczącą a oni poszukają za mnie szkoły? Bo ja wymiękam, 3 godziny siedzę, przejrzałem chyba z 50 stron www rożnych szkół i dalej jestem w tym samym punkcie co 3 godziny temu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, to będzie najrozsądniejsze wyjście bo sam to tak jakbym miał znaleźć konkretną krople w misce wody, tragedia ! =) A wiecie ile czasu trwa miej więcej to wszystko związane ze szkoła? Chodzi o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku itd, wysłanie wszystkich dokumentów + potem przesłanie i20 do PL? Miesiąc na wszystko mi wystarczy czy za mało? żebym nie spóźnił się z wizytą w Ambasse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...