Skocz do zawartości

Helikoptery


Misuzu

Rekomendowane odpowiedzi

Tez ciagle u was latają? Nie mieszkam w wielkim mieście. Jest to miasteczko ok. 70,000 tys. Ludności, No ale wokół sa inne miasteczka. Ciagle latają helikoptery. W kółko. Czasami jest to aż przerażajace.

Wiem Ameryki nie odkryłam, jednak dziwna jest ta norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz baze wojskowa w zasiegu lotu helikopterem. Kiedys wypadl mi nocleg w Stutgarcie w Niemczech. Pomyslelismy ze nie bedziemy spac w halasliwym miescie tylko pojedziemy gdzies na niedaleka wies, zeby cicho bylo. Znalezlismy fajny hotelik, zakwaterowalismy sie a po godzinie zaczely latac amerykanskie helikoptery, te wielkie, z dwoma wirnikami. Taki byl halas ze az w piersiach zatykalo. Okazalo sie ze w poblizu jest amerykanska baza wojskowa. Trzeba sie bylo znieczulic bo halas byl nie do wytrzymania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ciagle u was latają? Nie mieszkam w wielkim mieście. Jest to miasteczko ok. 70,000 tys. Ludności, No ale wokół sa inne miasteczka. Ciagle latają helikoptery. W kółko. Czasami jest to aż przerażajace.

Wiem Ameryki nie odkryłam, jednak dziwna jest ta norma.

Helikoptery są różnej maści, - policyjne obserwujące autostrady, medii bo lokalne stacje tv nadają reportaże z ruchu szczególnie w godzinach szczytu, W Kalifornii do tego transmitują na żywo, czasami godzinami, pościgi policjii za delikwentami - , ale publika to lubi. Do tego pogotowie, helikoptery prywatne, itd. stąd zagęszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siedzial mi ten temat w glowie do tego stopnia, ze dzisiaj przygladalam sie helikopterom, ktore - moze nie czesto - ale kilka razy dziennie na pewno przelatuja mi nad glowa (miasto 250 tys ludzi w Indianie)

wypatrzylam, ze to lokalny samarytanin tak czesto lata - niedaleko jest dosc duzy szpital, wiec pewnie dowozi poszkodowanych do szpitala

moze tez masz gdzies blisko szpital?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... jest pełno tych całych medical care i urgent care, ale czy jakis większy szpital? raczej w mieście obok, które jest dosłownie tuz obok, wiec może z tam tąd dolatują. Tez musze sie im dokładniej przyjrzeć z tym, że sie nie znam i tak pewnie nic wielkiego nie wywnioskuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...