Jump to content

Potwierdzenie Wplaty Za Wize


Recommended Posts

Posted

Zaplacilam za wize przez swoje konto internetowe. Wniosek wypelnilam mam juz potwierdzenie, ale na stronie ambasady wyczytalam ze mam zabrac ze soba jeszcze dowod wplaty. Skald mam to wydrukowac? Ze swojej strony konta internetowego? Czy ktos moze mi wyjasnic w skrocie co mam wziac ze soba na rozmowe z konsulem?

Posted

Wchodzisz w potwierdzenie przelewu i drukuj .Na druku będzie numer / tytuł operacji / który posłuży do umówienia wizyty .Na spotkanie zabierasz dowód wpłaty ,wniosek,potwierdzenie spotkania/ taki z kodem kreskowym/ ,paszport i ew.zdjęcia / może się okazać że te przesłane we wniosku są słabej jakości/.

Posted

Wchodzisz w potwierdzenie przelewu i drukuj .Na druku będzie numer / tytuł operacji / który posłuży do umówienia wizyty .Na spotkanie zabierasz dowód wpłaty ,wniosek,potwierdzenie spotkania/ taki z kodem kreskowym/ ,paszport i ew.zdjęcia / może się okazać że te przesłane we wniosku są słabej jakości/.

Dziekuję za odp. A wniosek DS-160 tez muszę ze sobą zabrać ? Wysłałam go przez internet i z tego co wyczytałam, zabrać trzeba jedynie potwierdzenie wysłanego wniosku ( z kodem). Czy to prawda?

dziękuję za wszelką pomoc, jestem kompletnie zielona w tym temacie..

Posted

Dziekuję za odp. A wniosek DS-160 tez muszę ze sobą zabrać ? Wysłałam go przez internet i z tego co wyczytałam, zabrać trzeba jedynie potwierdzenie wysłanego wniosku ( z kodem). Czy to prawda?

dziękuję za wszelką pomoc, jestem kompletnie zielona w tym temacie..

Ds-160 oczywiście że nie -sorry

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...