guma Posted March 16, 2014 Report Posted March 16, 2014 Witam wszystkich forumowiczów, Na początek chciałbym opisać naszą sytuację a następnie mamy pare pytań;p Mianowicie w maju zostałem szczęśliwie wylosowany do GC. Wysłełem wypełnione dokumenty DS-230 oraz DSP-122 oraz zdjęcia. Tydzień temu wzieliśmy ślub cywilny z moją narzeczoną noi teraz zastanawiamy sie jak mamy załatwić papierkowe sprawy tak aby na rozmowę w ambasadzie wybrać się razem. Czy mamy po prostu wypełnić jeszcze raz te formularze i wysłać do USA bez żadnych dodatkowych wyjaśnień? I czy do tych formularzy mamy dołączyć przetłumaczony skrócony akt małżeństwa? Z góry dzięki za pomoc;)
sly6 Posted March 16, 2014 Report Posted March 16, 2014 14 stycznia dostales odpowiedz co do formularzy i wyslania http://forum.usa.info.pl/topic/22219-dv-2014-co-po-1-maja-2013-pytania-i-odpowiedzi/page-27#entry196210 prosze nie zakladaj podobnych tematow,ten temat zamykam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.