Skocz do zawartości

Różne ceny biletu


oku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bilet do USA załatwiony w Stanach, ale jak mój wuja patrzył mi za biletem to zauważył dziwną różnice ceny mianowicie lece 9 sierpnia do Atlanty przez Paryż Air Francem i płace 780 $ a np. przez tydzień wcześniej i tydzień później cena biletu jest wyższa o jakies 130 $ na te same linie i te samo połączenie w tych samych godzinach :). Od czego to zależy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bilet do USA załatwiony w Stanach, ale jak mój wuja patrzył mi za biletem to zauważył dziwną różnice ceny mianowicie lece 9 sierpnia do Atlanty przez Paryż Air Francem i płace 780 $ a np. przez tydzień wcześniej i tydzień później cena biletu jest wyższa o jakies 130 $ na te same linie i te samo połączenie w tych samych godzinach :). Od czego to zależy ?

Moga byc inne klasy rezerwacyjne i twoj bilet moze np miec jakies warunki - np termin wykupu, zmiany daty wylotu powrotu itp..

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od tego ile osob juz wykupilo/zarezerwowalo bilety na ten lot - im wiecej ludzi ---> tym drozszy bilet.....

albo gdy chcesz bilet z mniejszymi restrykcjami - to tez bedzie drozszy....

nie ma ryczaltow na bilety - ceny sa zmienne... tyle ile jest klas rezerwacyjnych i taryf, tyle roznych cen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...