Jump to content

Problemy W Procesie Starania Się O Wizę,opłata,wniosek Itp


Recommended Posts

Cześć. Chciałbym wyjechać po maturze do USA na kilka miesięcy po czym wrócić na studia do Polski.

Nie za bardzo mam się kogo polecić, a na pewnym etapie należy wpłacić 500zł także proszę was o pomoc, gdyż nie może tutaj się pojawić błąd.

Wypełniłem wszystkie dane na stronie ceac.state.gov w formularzu, dodałem zdjęcie i wszystko zostało potwierdzone. Na email przyszło mi potwierdzenie z tym kodem kreskowym i numerem aplikacji. Poniżej potwierdzenia jest informacja, że należy teraz się kierować na stronę ambasady(Kraków) i tam jest napisane co robić dalej. Na stronce tej ambasady trzeba przejść do http://www.ustraveldocs.com/pl/index.html i tam uzupełniłem swój profil, typ wizy itp.

(1) W pewnym etapie przyszła informacja o tym sposobie Dowozu dokumentów(paszport itp) i wybrałem dostawę do domu. To jest po to, że po rozmowie z konsultantem oni mi tą wizę tam dostarczą z paszportem?

(2)Czy ta strona ceac.state.gov gdzie mam to potwierdzenie i ono zostało podpisane kliknięciem przeze mnie i wysłane jest jakoś powiązane ze stroną http://www.ustraveldocs.com/pl/index.html ?

(3)Czy ta opłata, którą zrobię poprzez stronę http://www.ustraveldocs.com/pl/index.html jest powiązana z tym formularzem na ceac.state.gov? tam w tytule przelewu mam ten swój numer CGI wpisać i tam mam poczekać jakiś czas i dopiero wybrać sobie dzień spotkania z konsultantem?

Dziękuje bardzo za wszelką pomoc

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...