Skocz do zawartości

Wyjazd Do Tenesee, Przygotowanie Do Życia Od Podstaw.


kawonnd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się przeprowadzam na początku maja, a aplikacje wysłałem w poniedziałek. To zależy od dostępności mieszkań. Szukając, widziałem mieszkania, do których mogłem się praktycznie po kilku dniach. Obecne mieszkanie wynajalem na miesiąc przed. Jak OP bedzie mieszkał przy uniwerku, to w maju czerwcu wiele mieszkań się zwalnia.

Dużo też zależy od odległości.

Dlatego tez mowie ze trzeba sie dowiadywać bezpośrednio ;)

Duzo miejsc, szczegolnie tam gdzie popyt i cena mieszkan w okresie letnim ida w gore, na lato robi tzw preleasing, tzn ze robia check, biora zaliczke, wpisuja cie na liste oczekujacych, a jak ktoz da notice to vacate, to wtedy mieszkanie jest Twoje:)

Nasza mieszkanie jest zaraz przy kampusie, mielismy prawie od razu powiedziane ktore bedzie nasze. opłaty: 100$ za aplikacje i 100$ za depozyt za dwie osoby ( tak dziwnie tam mają, nie ze pol czynszu czy cały tylko stowa...) do tego musieliśmy dac zaświadczenie o zarobkach (miało byc 3x czynsz) a jako ze przeprowadzka jest do innego miasta, 2h od miejsca w którym mieszkamy musieliśmy jeszcze miec zaświadczenie od osoby trzeciej, z zarobkami. Nie pamietam jak to sie nazywało, ale generalnie chodzi o to ze jak my nie będziemy płacić, to ona bedzie ścigania po nas ;) dodam ze mieszkanie jest za 750$ prąd, woda, śmieci wliczone w cenę i mieszkanie 60ft sq.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dlatego tez mowie ze trzeba sie dowiadywać bezpośrednio ;)

Nasza mieszkanie jest zaraz przy kampusie, mielismy prawie od razu powiedziane ktore bedzie nasze. opłaty: 100$ za aplikacje i 100$ za depozyt za dwie osoby ( tak dziwnie tam mają, nie ze pol czynszu czy cały tylko stowa...) do tego musieliśmy dac zaświadczenie o zarobkach (miało byc 3x czynsz) a jako ze przeprowadzka jest do innego miasta, 2h od miejsca w którym mieszkamy musieliśmy jeszcze miec zaświadczenie od osoby trzeciej, z zarobkami. Nie pamietam jak to sie nazywało, ale generalnie chodzi o to ze jak my nie będziemy płacić, to ona bedzie ścigania po nas ;) dodam ze mieszkanie jest za 750$ prąd, woda, śmieci wliczone w cenę i mieszkanie 60ft sq.

60 sq ft? Chyba sie delikatnie walnelas :). Raczej 600 sq ft. Mieszkanie maluskie ale ciekawe ze prad jest wliczony, naprawde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 sq ft? Chyba sie delikatnie walnelas :). Raczej 600 sq ft. Mieszkanie maluskie ale ciekawe ze prad jest wliczony, naprawde?

Tfu! 600! Haha, dzieki za poprawke :) mieszkanie troche wieksze niz nasza kawalerka, a co do prądu to tak, tez byłam zdziwiona na poczatku, ale nasi znajomi mieszkają tam od 3 czy 4 lat i to nie ściema :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...