karolamo Posted April 8, 2014 Report Posted April 8, 2014 W czerwcu wylatujemy do USA z 9 latkiem. Jakie dokumenty potrzebujemy? Czy oprócz tego, że do ambasady zanieśliśmy zupełne akty urodzenia i małżeństwa to potrzebujemy jeszcze kolejne odpisy, żeby wziąć ze sobą. A co ze świadectwem dla syna? Czy musi być oryginał, czy wystarczy skan? Niestety musimy wyjechać przed końcem roku szkolnego i koleżanka będzie odbierać świadectwo.
Guest miqhs Posted April 9, 2014 Report Posted April 9, 2014 Dołączam do pytania, pewnie skończy się tak, że po prostu wezmę akt urodzenia (pełny) + świadectwa + opinia ze szkoły wraz z tłumaczeniem
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.