Skocz do zawartości

Nielegalnie W Usa Od 12 Vs Policja Emigracyjna


mallena

Rekomendowane odpowiedzi

list byl od niego bo papiery co przyszly od USCIA mialy utajniona czesc od ICE ale zdjecia z FB byly moje wiec wiem ze on to wyslal,napisali tylko ze jestem jedna z ilus tam cases. szkole skonczylam tutaj ale wlozylam w to 15k i wiecej juz nie odloze bo nie pracuje,mala ma 4 miesiace.


sly6 ..ale gdzie mialam isc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bedac nielegalnie dalej mozesz brac WIC na dziecko , bo to jest dla dziecka urodzonego tutaj , i moglas brac w ciazy na siebie ...... Karina pisala tu na forum na ten temat , WIC jest ok , pozostale stemp food ,etc juz nie , powodzenia ( tez mam corke ,4-mce ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'IKA1980', dnia 05 Lut 2013 - 21:13, napisał:snapback.png

czyli dobrze rozumiem ze uzywajac WIC program na dziecko i siebie w ciazy nie bede miec przeszkod w otrzymaniu zielonej karty poprzez malzenstwo z obywatelem?
...
Karina bede Ci dozgonnie wdzieczna z odpowiedz.....


To juz mozesz mi byc wdzieczna :)

Odpowiedz na Twoje pytanie: dobrze rozumiesz, ze WIC nie przeszkadza w otrzymaniu green card.


USCIS states that the following benefits may be used without a public charge penalty by legal immigrants who have not yet received their green card:

Food Programs such as WIC (the Special Supplemental Nutrition Program for Women, Infants, and Children), school meals, or other food assistance

Health Care Benefits such as emergency Medicaid, the Children’s Health Insurance Program (CHIP), prenatal care, or other free or low-cost medical care at clinics, health centers, or other settings (other than long-term care in a nursing home or similar institution)

Non-Cash Programs such as public housing, child care, energy assistance, disaster relief, Head Start, or job training or counseling

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

New immigrants should stay away from the following benefits to avoid a public charge determination. USCIS will consider your participation in the following when deciding whether or not to issue a green card:
  • Cash Welfare such as Supplemental Security Income (SSI), cash Temporary Assistance for Needy Families (TANF), and state and local cash assistance programs for income maintenance (often called "state General Assistance")
  • Institutionalization for long-term care, such as residing in a nursing home or mental health facility at government expense
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac nielegalnie dalej mozesz brac WIC na dziecko , bo to jest dla dziecka urodzonego tutaj , i moglas brac w ciazy na siebie ...... Karina pisala tu na forum na ten temat , WIC jest ok , pozostale stemp food ,etc juz nie , powodzenia ( tez mam corke ,4-mce ma)

niestety tu sie myslisz.mam medicaid na dziecko ale jak poszlam w ciazy zeby zaaplikowac na WIC to chcieli wazna wize lub zielona.na ich glownej stronce pisza zeby status nie ma znaczenia ale kazdy stan ma inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na mysli isc na rozmowie w sprawie GC po slubie z obywatelem.Wtedy jak i teraz .

Bo mozna miec wyslane papiery a rozmowa to juz inna sprawa.

slub byl pomylka i dlatego nie wyslalam papierow,nie przetrwal by nawet 6 miesiecy, wyszlam drugi raz za maz ale niestety maz tez jest nielegalnie.kocham jego i nie rozwiode sie zeby wziasc slub z obywatelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mallena , ale na logike mozesz pojsc do WIC i zlozyc aplikacje na corke , ktora jest przeciez legalnie , tu sie urodzila , przynajniej dostaniesz formule i sloiczki dla malej a to dosc spory wydatek dla matki

podjade tam pod koniec tygodnia,to mowic prawde jak zapytaja o moj status czy co? dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...