Skocz do zawartości

Wygrani Z Poprzednich Edycji


Gość espe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czyli odpowiednik takiego polskiego pokolenia 1500 brutto :)

W sumie tak:)Ale dla studentow to taka praca idealna jest szczegolnie gdy pod uwage brac dobre ubezpieczenie ktore oferuje ta firma.B trudno jest miec prace part time z ubezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli praktycznie na piwo i bule z kotletem bo wyżyć za to się nie da.

Fakt trudno za to zyc na dobrym poziomie,ale tu duzo ludzi zyje za podobne lub troche wyzsze od minimalnej stawki.Czesto maja 2 lub 3 prace aby zwiazac koniec z koncem.Duzo ludzi tez studiujac ma 2 prace- jedna na dzien,druga na noc-u mnie znajoma "funkcjonuje" w takim systemie spiac tylko 3 godziny dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość espe

Fakt trudno za to zyc na dobrym poziomie,ale tu duzo ludzi zyje za podobne lub troche wyzsze od minimalnej stawki.Czesto maja 2 lub 3 prace aby zwiazac koniec z koncem.Duzo ludzi tez studiujac ma 2 prace- jedna na dzien,druga na noc-u mnie znajoma "funkcjonuje" w takim systemie spiac tylko 3 godziny dziennie.

I to jest dla mnie fenomen. Te same osoby w Polsce, za tą samą stawkę (w zł, ale opłaty też są w zł) uważają że im się NALEŻY więcej ale same do drugiej pracy nie ruszą bo jak to. A wyjadą za garanicę i potrafią w 2 pracach pracować w tygodniu i jeszcze czasem kilka godzin w trzeciej w weekendy. No i mieszkając po kilka osób w "apartamencie". W Polsce narzekają jakie to wyzyskiwacze pracodawcy a tam ci sami pracodawcy są cool i jeszcze radość że jakiekolwiek ubezpieczeni jest :) . To się nazywa marketing!

Ale trochę nam temat zszedł na bok i czekam na więcej ciekawy historii. Może są osoby które tylko czytają forum ale nie piszą :ph34r::) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...