Skocz do zawartości

Nvc - Błędny Email - Zapytanie


berry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przygotwuje się do spotkania z konsulem, dłuższy czas temu wypełniałem papiery w których podawał adres MEILOWY kontaktowy taty(wnioskodawcy) i mój, problem jest w tym że taty meil został zlikwidowany bo przez 4 lata nie był używany, a ja nie pamiętam jakiego meila podałem... a wszelkie informacje przechodzą drogą meilową więc postawiłem się w dużej kropce!

Znalazłem w papierach informację że można kontaktować się pod nvcinquiry@state.gov z pytaniami, należy podać:

-enter your case number in the subject line of the email

-include the aplicant name and date of birth, and the petitioner name and date of birth in the body of email

- if the petitionel is employment-based, included the company/organization name

pytanie o co chodzi w tym ostatnim zdaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i literówka ale ja dalej nie wiem jakie to miało być słowo, a do tego całe to zdanie nie jest za bardzo poprawne więc nie mam pewności jak je rozumieć. Myślałem, że powinno być petitioner ale wtedy employment-based za bardzo nie ma sensu, included (czas przeszły) w dalszej części zdania też nie bardzo ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, więc tak napisałem meila z zapytaniem o podanie adresu który wpisałem w aplikacji, znlazłem też stronke na której można sprawdzać status sprawy

TUTAJ zdjęcie

http://zapodaj.net/caef5d8c68cc6.jpg.html

prosze o pomoc czy tutaj wszystko jest opłacone i działa jak powinno... widzę w "IV apllication" NOT STARTED, powinienem to wypełnić?

http://zapodaj.net/ab54dec1ce84e.jpg.html

tutaj każą mi wypełniać dokument, ale przecież ja go juz chyba wypełniałem w 2011roku...., chyba że nie i należy to zrobić online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...