Skocz do zawartości

Loteria, Rodzina


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki @kzielu.. ostatnie zdanie najważniejsze, wyjeżdża cala rodzina potem wracają i GC są niezależne, więc mozna w ten sposób zwiększyć szanse dziecka na ten najważniejszy zielony dokument. Dzięki wielkie za info.

Zaden problem... A co sie stalo w wyjazdem do high school, prawem jazdy, posiadanymi milionami itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało, pisałem wtedy, że jestem w 1 kl technikum, teraz prznoszę sie i idę do drugiej klasy lo, zmieniłem plany, stwierdziłem, że +$30.000 za rok szkolny w Cali to za dużo. Pojadę do Stanów, albo na B albo jak uda się wylosować ( w co w sumie wątpie, bo zbyt małe prawdopodobieństwo hehe ) w maju 2016 po maturze, teraz pozostaje mi trzymać kasę, bo troszkę odłożyłem i zatrzymam to, żeby tam godnie rozpocząć nowe życie, mam na myśli auto, dom ( na razie wynajem, jak troszke więcej zarobię to może i nawet kupno )etc.Myślę, że to rozsądniejsze. Właściwie to miałem już wszystko załatwione, wycofałem się w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem, ale mam dwie szanse teraz poproszę rodziców o to żeby sami wzięli udział jeśli będzie skucha to za rok ja razem z nimi wezmę udział, jeśli nic z tego to lepiej na sześciomiesiecznej wizie B niż wcale. Poza tym w Chicago nie tak źle mają illegal. Zawsze można tam posiedzieć do czasu znalezienia sponsora na gc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale wiesz, to prawie NIEWYKONALNE, Kowalski nie ma szans na sponsorowanie przez pracodawce, tylko żona :)

Swietny pomysl na zycie. A szanse na sponsorowanie przez pracodawce sa, tylko trzeba miec jakas niezerowa wartosc na rynku pracy. Widac to chocby po tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...