Skocz do zawartości

Ssn I Gc Do Skrzynki


Rekomendowane odpowiedzi

U nas z kolei ssny przyszły w 3 osobnych kopertach. Adres też zmieniliśmy (przez Internet) już po przylocie na miejscu po ok. tygodniu i GC naszego synka przyszła po ok. miesiącu już na nowy adres.

Gdzie można ten adres zmienić? Mam dość niepewny ten adres podany na podaniu o wize i chciałbym go zmienić na któtko po przyjeździe jak już znajdę mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziś przyszły do nas GC, dostaliśmy wszyscy troje w osobnych kopertach. Zrobiłam wprawdzie błąd w adresie przy zmianie, ale pan pocztowy się domyślił, który mamy numer apartamentu. Wszystko się dobrze skończyło i GC są nasze. Dość szybko bo równo po miesiącu od wylądowania w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.Pomtygodniu pobytu w USA dowiedzialam sie ze warto jechac do biura Ssn bo czasem bywa i tak, ze pol roku trzeba czekac na ssn. Na jiejscunokazalo sie ze mojego meza wprowadzono juz na lotnisku do systemu a mnie i orke nie.I maz dostal ssn poczta w tym samym dniu co bylismy w biurze. Mi i corce powiedziano ze dostaniemy ssn do 2 tygodni, a dostalysmy po 5 dniach. Teraz czekamy na GC. Zobaczymy ile jeszcze. Jestesmyntu juz 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prośba. przekroczyliśmy granicę w NYC w maju do dziś doszły numery SSN mojej żony i córki ja mam jeszcze starą z Work and Travel więc nie potrzebuje ale jeśli chodzi o GC to przyszła tylko mojej córki jakieś 2 tyg temu.

gdzie mogę napisać, zadzwonić i sprawdzić jaki status naszych kart? (obecnie jestem w Polsce)

czy może poczekać jeszcze trochę.

dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele razy pisalismy na forum

jesli przez 3-4 tyg nie bedzie karty to nalezy sprawdzic czy nie przyszla na stary adres do tego czy do sasiada nie doszla.

bo czasami tak jest

szkoda ze wczesniej sie za to nie wzioles jak jeszcze byles w USA

tutaj masz sie zapisac ,skontaktowac sie w sprawie GC

https://infopass.uscis.gov/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale ten kontakt jest przez skype czy osobiście mam się tam stawić (jestem w Polsce)? bo nie wiem jak to działa.

Adres i sąsiedzi już zostali sprawdzenie i NIC :( poza tym GC córki doszła, więc adres i procedura dobra.

jeśli masz jakiegoś linka do jakieś nitki gdzie został poruszony ten temat to bardzo proszę o podanie.

Ps. naprawdę nie mogę do nich napisać albo zadawnić ?! może z przelewem coś nie tak? zapłaciłem dopiero po przekroczeniu granicy.

Dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do USCIS i nie bardzo mi się udało :(

otóż poproszono mnie o receipt number (3 literki i 10 cyferek) i oczywiście nie wiem czy i gdzie go mam. pomocy. gdzie go mogę znaleźć?

co prawda wiem który to alien reg. number i wtedy pani połączyła mnie na tzw. level 2 ale wpadłem do poczekalni na ponad 40 minut i musiałem się tymczasowo poddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...