Skocz do zawartości

Warszawo?!


mynameisk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Poczekaj az cie lekarz policzy - ja zaplacilam okolo 450 zl :P I tych wynikow tez nie tlumaczysz - w ogole ich nie tykasz bo bede w zamknietej kopercie :P

Ok, to super. To ostatnie pytanie i już Ci daję spokój :P ... czy można się od razu już umawiać na rozmowę, tzn. nie ma limitu że np muszę czekać jakiś czas od otrzymania listu z ambasady by umowić się na rozmowę? Chodzi o to że zależy mi na wyjeździe na początku października, czy jeżeli np. będzie wolny termin na za dwa tygodnie to mogę się na owy umówić? Nie muszę czekać by jakiś czas upłynął, bo kiedyś chyba tak było:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wybrac pierwszy wolny termin :P Jedynym warunkiem w tym momencie jest posiadanie na rozmowie wszystkich dokumentow i badan.

To super, jeszcze raz Ci dziękuję za Twoją pomoc. Jeżeli coś jeszcze będzie mnie zastanawiało to pozwolę sobie tutaj zapytać :P .

tych dokumentow jak sa po angielsku lub polski sie nie tlumaczy :)

jak akt urodzenia,zaswiadczenie niekaralnosci :)

To dobrze, że nie muszę nic tłumaczyć. A tak w ogóle to pamiętam Ciebie - kiedyś pomagałeś mi odnośnie wizy turystycznej, niestety musiałam założyć nowe konto bo tamtego info zapomniałam :) . Dzięki za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...