Skocz do zawartości

Ślub Z Obywatelem Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Greg27p bardzo szybko dostaliscie NOA2,mam nadzieje ze dasz znac o kolejnych etapach swojej sprawy, bo jest tu kilka takich osob jak ja czy grape ktorzy czekaja i czesto maja mnostwo pytan. Pozdrawiam

heh widzisz nawet nie wiedzialem ze NOA 2 to list z USCIS ze sprawa poszla do NVC :) te listy przyszly bardzo szybko ale reszta narazie milczy... jak bede cos wiedzial zaraz napisze pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekalam rowny rok na rozmowe. NOA1 z PD 10/15/2013 a rozmowa w ambasadzie 10/15/2014 :). Tak jak pisza wyzej odciski skladane sa w ambasadzie, jesli jestes w Polsce.
Poczytajcie o domicylu, tu nie wystarczy miec zameldowania. Trzeba im wyslac rozliczenia z ostatnich 3 lat, udowodnic ze zona bedzie w stanie utrzymac Cie na poczatku.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekalam rowny rok na rozmowe. NOA1 z PD 10/15/2013 a rozmowa w ambasadzie 10/15/2014 :). Tak jak pisza wyzej odciski skladane sa w ambasadzie, jesli jestes w Polsce.

Poczytajcie o domicylu, tu nie wystarczy miec zameldowania. Trzeba im wyslac rozliczenia z ostatnich 3 lat, udowodnic ze zona bedzie w stanie utrzymac Cie na poczatku.

Powodzenia :)

zona ze stanow to ma tylko paszport i nic wiecej :) heh no i rodzine nie pracowala tam wszystko odbywa sie tu niedawno skonczylismy studia wiec pracy tez wiele nie bylo :)

wlasnie dzis dostalismy list z NVC ze popierdzielili adres mailowy zony i nie mogli sie kontaktowac z nia heh ale mamy juz podany NVC case number i IID number to chyba dobrze :) zaraz zakladam nowego maila i wysylamy do nich odpowiedz na pytania jakie zadali w liscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jeśli chodzi o czas oczekiwania na zieloną kartę to lepiej się uzbroić w cierpliwość( kat CR1) Moja sprawa zaczęła się w styczniu 2014 r. Wszystkie papiery wysyłane były zaraz po otrzymaniu kolejnych informacji z NVC .Na każdym etapie otrzymywaliśmy maila , że mają teraz bardzo dużo pracy i wprowadzenie danych może potrwać 60 dni. Obecnie zbliżamy się do końca , mam już zaproszenie na rozmowę do Ambasady w kwietniu. Jeszcze tylko badania i mam nadzieję , że z początkiem wakacji będziemy w USA. Cierpliwości życzę ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jeśli chodzi o czas oczekiwania na zieloną kartę to lepiej się uzbroić w cierpliwość( kat CR1) Moja sprawa zaczęła się w styczniu 2014 r. Wszystkie papiery wysyłane były zaraz po otrzymaniu kolejnych informacji z NVC .Na każdym etapie otrzymywaliśmy maila , że mają teraz bardzo dużo pracy i wprowadzenie danych może potrwać 60 dni. Obecnie zbliżamy się do końca , mam już zaproszenie na rozmowę do Ambasady w kwietniu. Jeszcze tylko badania i mam nadzieję , że z początkiem wakacji będziemy w USA. Cierpliwości życzę ☺

Wow, sporo czekania :o przez jakie Service Center przechodziła Wasza petycja (jeśli to nie tajemnica)? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem ciekawa? Greg27p a przez jakie service center przechodzila wasza petycja bo idziecie jak burza. U mnie mija 5 miesiac i cisza, nadal czekamy na NOA2. Ciekawe od czego to zalezy jak szybko ruszaja sie wasze sprawy, jesli od szczescia to u mnie moze to trwac i 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ;) nasza petycja szla z tego co widac na liscie z USCIS przez California S.C mam ndzieje ze wszystko bedzie szlo jak nalezy i w tym roku juz smigniemy za wielka wode :) list z NVC przyszedl z Portsmouth, NH 03801-2915 31 Rochester Avenue Suite 200 nie wiem czy NVC ma jedna baze czy wiele ale taki adres jest na druku jaki dostalismy... teraz czekamy na maila ktorego nie potrafili wyslac na poczte o2.pl wiec na wezwanie z nvc zalozylismy inna poczte na gmailu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...