Jump to content

Sponsorowanie Przez Mamę


Recommended Posts

Witam
W zeszłym roku rozpoczołem staranie się o wizę imigracyjną do USA. Moja mama złożyła wniosek o sponsorowanie mnie. Po pewnym czasie przyszedł do mnie list z wyznaczonym terminem spotkania w ambasadzie w Warszawie. Stawiłem się na spotkanie wszystko odbywało się całkiem sprawnie miałem wszystkie potrzebne dokumenty, fotografie itd. jedyną rzeczą której nie miałem były badania lekarskie, ale Panie w okienku powiedziała że nic sie nie stało moge je dosłać pocztą zaraz potym jak je wykonam. Pobrano mi odciski palców, odbyłem rozmowę z konsulem wszystko wydawało sie być w porządku. Podczas rozmowy z konsulem nie miałem jeszcze skończonych 21 lat, rozmowa była końcem marca a ja mam urodziny w czerwcu. Po niedługim czasie wykonałem odpowiednie badania w Warszawie poszedłem do TNT i wysłałem wyniki badań oraz paszport (Pani w okienku powiedziała żebym tak zrobił) wydawało mi się że zrobiłem wszystko z mojej strony. Pozostało czekać i czekać po pewnym czasie zacząłem sprawdzać jak wygląda mój stan sprawy znalazłem moim zdaniem odpowiednią stronę https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx?eQs=o/iS8zDpeAKjMWCuebHqOw==
wpisałem swój case number i okazało się że moja sprawa została odrzucona. Nie dostałem żadnej wiadomości na email dlaczego tak się stało oraz żadnych informacji na temat mojego paszportu. Moja mama rozmawiała z jakaś Panią która zajmuje się takimi sprawami i powiedziała jej że jeszcze nic straconego, to że na stronie jest tak napisane nie oznacza jeszcze porażki oraz że powinienem pisać do nich maila i oczekiwać informacji. Tak zrobiłem zaczołem szukać, napisałem maila do ambasady USA w Warszawie lecz oni odpisali mi jakimś chyba automatycznym mailem że powinienem znaleźć potrzebne mi informacje na poniższych linkach - niestety większość tych stron dotyczyła wiz nieimigracyjnych i już nie na pewno mojego przypadku. Kieruje pytanie do was co powinienem w tej sprawie zrobić aby wszystko było w porzadku i abym dostał wizę, oraz gdzie może znajdować się mój paszport i kiedy dostanę go z powrotem. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś z doświadczeniem kto mógłby mi pomóc i dostarczyć informacji. :)

Link to comment
Share on other sites

to od marca nie wiesz co sie dzieje z Twoim paszportem,.?

Jutro dzwon pod ten numer telefonu i wyjasnij sprawe,mozesz dluzszy czas czekac na rozmowe .

+(48) (22) 625 10 42 - informacja telefoniczna - tylko na temat wiz imigracyjnych - Warszawa. Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 - 16.00.


a Twoja mama nie mozesz napisac wiadomosci,wyslac faksu? :)


ps zostal Ci Twoj numer nadania na TNT?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...