Skocz do zawartości

Jak zadzwonic na budke w NYC z Polski/Niemiec ?


Jacek_

Rekomendowane odpowiedzi

hej!

gdy robie tak: 001 718 numer_budki (to jest budka w queens) to nie moge sie dodzwonic! po chwili slysze jakies piski,

probowalem dodzwonic sie na budke z komorki amerykanskiej i tez nic!

(probowalem bez 001), na info at&t powiedzieli mi to co do tej pory robilem, nic nowego.

Bardzo prosze o porady!

thx

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na budke nie dzwonilem ale na tel stacjonarny dzwonie +1 nr_tel, tak samo na komorki usowe. Nie wydaje mi sie aby na budki sie jakos inaczej dzwonilo. Z drugiej strony +1 to odpowiednik 001 wiec powinno tez dzialac, sproboj jednak z +1 nr_tel, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty jestes w usa teraz? jesli tak, to wykrecasz bez zer. czyli po prostu krecisz "1 718 numer_budki"

tak, w NYC queens

dzwonilem z tym pytaniem do intraxa, verizona, at&t i wszedzie mi mowia:

001 area code (dla queens 718) i nr budki

gdzies mi powiedzieli ze byc moze te budki nei przyjmuja international calls, ja bez problemu moglem zadzwonic na budke w Polsce.

+1 <=> 001 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty jestes w usa teraz? jesli tak, to wykrecasz bez zer. czyli po prostu krecisz "1 718 numer_budki"

jeszcze raz, ja jestem w NYC, ale chce zeby ktos z do mnie zadzwonil z Niemiec/Polski na budke w NYC,

gdy dzwonie na budke do Polski robie: 011 48 71 32323232

ale wykrecic ma osoba ktora chce zadzwonic na budke w queens z Niemiec ? nr budki to : 718 xxxx xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Teraz nie dodzwonisz sie na budki w NYC. Nawet nie niektorych jest napisane: Not incomming calls. W subwayach to bezwglednie zabronili polaczen przychodzacych, a inne mialy do ktoregos tam dnia byc wylaczone i nie bedzie mozliwosci dodzwonienia sie. Jak dzwonisz do kogos, to faktycznie ukazuje sie nr (albo jest napisany na aparacie, albo automat przedstawia ci go po wykreceniu nr 958), ale jak dzwonisz na niego to slyszysz piski i trzaski jak podczas inicjowania polaczenia z internetem przez dial-up. Jedynie na lotniskach jest jeszcze mozliwosc, a podobno mialo byc tez na dworcach, ale tez zabronili juc chyba. Zostaje jedynie na stacjonarny lub komorke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam. Mam mały problem , chce zadzwonić z polski na budke telefoniczną w niemczech nie wiem jak to zrobić. Nie chce mnie połączyc po uprzednim wykręceniu kierunkowego 033 i numer , ani 049 i numer. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić ? Proszę pomużcie mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...