Skocz do zawartości

wiza na dluzszy okres niz waznosc paszportu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

DHL jednak pracuje w sobote .. przed chwila dzownilam .. problem mam w tym ze musze do jutra wykupic bilet lotniczy ( zeby wyleciec w czwartek ) jednak DHL nie ma jeszcze nawet mojego paszportu w bazie .. chcoiaz w ambasadzie bylam we srode .. a przeciez dostarczjaa w terminie 5 dni roboczych ( czyt. zaraz zwariuje!!!! ) ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety... to sie nazywa "sezon"... nie Ty pierwsza na tym forum tak masz... :-( ostatnio jedna dziewczyna chyba 2 tygodnie czekala jezeli dobrze pamietam.

zadzwon/idz do agenta gdzie masz rezerwacje i przedstaw problem i sie zapytaj co on/ona proponuje zrobic w tym przypadku - moze da sie rezerwacje przetrzymac, a moze uda sie zrobic nowa w tej samej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak lece 15stego   takze lufthansa ale juz  bez przesiadki .. 3400  (  moze przynjamniej mi bagazu nie zgubia  8)  )    duzo troche  :? , ale w sumie srodek sezonu i wogle  wszystko na szybko zalatwine .. eh

jak lecisz lufthansa bez przesiadki?? masz wylot z niemiec?? bo z polski sie nie da lufthansa bez przesiadki..... jedynie LOTem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...