Skocz do zawartości

Pomocy, Nie Mam Już Siły...


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałam maila. Telefon nie odpowiada. Weekend maja. W poniedziałek wszystko bede załatwiać oczywiście jak wolne w pracy dostanę. Co roku nerwówka.

Pierwsze co w poniedziałek to od rana dzwonię do CGI bo kasa jest na razie zablokowana ale jeszcze nie wyszła z konta, moze da sie to zatrzymać. Jak mi powiedzą ze nie i nara to idę na pocztę zapłacić za turystyczna z tym śmiesznym papierkiem a w banku składam reklamacje i niech oni sie szarpią bo bank tez moze byc po części winien (nie zaksięgowali blokady po kilku minutach jak powinni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pewnie niewiele osób to zainteresuje, bo i mały odzew był na mój problem, ale napiszę jak się sprawa rozwiązała. Okazuje się, że nawet taki pechowiec jak ja ma czasem szczęście w nieszczęściu a w konsulacie pracują miłe panie które pomagają w rozwiązywaniu najgłupszych problemów ever. Opłata którą naliczono podwójnie została zaliczona na poczet wizy B2, także wsyztsko jest ok, muszę tylko zabrać oba potwierdzenia na rozmowę plus oczywiście wnioski DS160 na obie wizy. Narobiłam rabanu i już miałam się z bankiem wykłócać, bo wczoraj na facebooku (!!) mojego banku dowiedziałam się, że akurat w tym czasie jak płaciłam bank miał przerwę techniczną. Także już wiadomo co było źródłem problemów z przepływem informacji na moim koncie bankowym. A dla osób które chciałyby uzyskać zwrot opłaty z konsulatu mam dobrą wiadomość- jest to możliwe. Zanim pani dowiedziała się o tym, że aplikuję też o B2 poinformowała mnie, że mogę starać się o zwrot, tylko należy wysłać im odpowiednie informacje czy tam dokumenty. Także wszystko jest do zrobienia. Pozdrawiam- nawiększy pechowy matołek na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niewiele osób to zainteresuje, bo i mały odzew był na mój problem, ale napiszę jak się sprawa rozwiązała. Okazuje się, że nawet taki pechowiec jak ja ma czasem szczęście w nieszczęściu a w konsulacie pracują miłe panie które pomagają w rozwiązywaniu najgłupszych problemów ever. Opłata którą naliczono podwójnie została zaliczona na poczet wizy B2, także wsyztsko jest ok, muszę tylko zabrać oba potwierdzenia na rozmowę plus oczywiście wnioski DS160 na obie wizy. Narobiłam rabanu i już miałam się z bankiem wykłócać, bo wczoraj na facebooku (!!) mojego banku dowiedziałam się, że akurat w tym czasie jak płaciłam bank miał przerwę techniczną. Także już wiadomo co było źródłem problemów z przepływem informacji na moim koncie bankowym. A dla osób które chciałyby uzyskać zwrot opłaty z konsulatu mam dobrą wiadomość- jest to możliwe. Zanim pani dowiedziała się o tym, że aplikuję też o B2 poinformowała mnie, że mogę starać się o zwrot, tylko należy wysłać im odpowiednie informacje czy tam dokumenty. Także wszystko jest do zrobienia. Pozdrawiam- nawiększy pechowy matołek na tym forum :)

A mnie to interesuje właśnie :D Specjalnie poszukałem dzisiaj tematu, żeby sprawdzić czy ię sprawa rozwiązała ;)

Czyli jednak tak jak przypuszczałem, że te ziomki gdzieś Twoje konto mają i zapisują wszystkie wpływy, a w razie co, to nadwyżkę mogą przepisać na poczet innej opłaty. Wspaniale, że Ci się udało! Życzę udanego pobytu i pamiętaj, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...