Jump to content

Zielona Karta - Literówka


Recommended Posts

Witam Wszystkich!

Mój tata został wylosowany w tym roku do zielonej karty. Wszystko wygląda dobrze, numer CN jest również stsunkowo niski.

Jedynym kłopotem jest to, że podczas aplikacji wpisane zostało jego drugie imię - Tyle że otrzymał je on podczas chrztu, w żadnym oficnalnym dokumencie mój tata nie ma drugiego imienia.

Teraz musze wypełnić DS 260 - W tym dokumencie wpiszę już dane taty bez drugiego imienia.

Czy aplikacja może zostać odrzucona z powodu podania nie prawidłowych danych ? Jedyny problem to podanie drugiego imienia we wniosku wizowym, które de facto nie istnieje w żadnym dokumencie. Reszta danych się zgadza

Dziękuję za odpowiedzi!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No szczerze mówiąć ja popełniłem ten błąd - po prostu imie zostało nadane podczas chrztu, mój ojciec zawsze mówił że ma drugie imię - toteż przez to błąd został popełnony. Drugie imię nie jest nigdzie wpisane.

Jest to niecodzienna sytuacja...Jak myślicie czy można jeszcze to ''odkręcić'' dzwoniąc do ambasady ?

Obawiam się gdyż odrzucenie aplikacji która została wylosowana z powodu takiego błahego błędu byłoby czymś niemożliwym...

Dzięki wielkie za porady!

Link to comment
Share on other sites

po 1 nie dzwoni sie do Ambasady a jedynie pisze do KCC i wrazie czego odpowiada na pytanie Konsul co bylo-jest nie tak ;)

Kolejna sprawa i to dosc juz wazna i istotna i chce abys wziela to do siebie,wypelniajac juz ds 260 miej przed soba paszport,jakies swiadectwa szkolne,gdzie Twoj tata pracowal aby nie wyszlo jak z rejestracja ze niby ma imie a nie ma go w dokumentach :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...