Skocz do zawartości

Kupiłem Kolekcję Starych Papierosów Z Wysłką Only Usa, Kto Mi Je Przywiezie? :)


michalstillinPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem fajną kolekcję vontage papierosów, dla mnie po prostu bajka, z tym, że sprzedawca nie chce wysyłać do PL, a poza tym pocztą w przesyłce można wyslać max 50szt, a w bagażu osobistym sztuk 400. Szukam kogoś kto wybiera się ze Stanów do Polski i wziąłby ze sobą moje unikaty :) Oczywiście sie odwdzięczę ;)

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna firma kurierska, poczta również, nie wezmie do przeslania za granice papierosow itp. wyrobow wysokiego ryzyka (czytaj: wysoko opodatkowanych). Maja to określone w swoich regulaminach przewozow. Wysylajac zgadzasz się na ich przepisy. Jeśli podpiszesz zgode a mimo to cos z tych rzeczy zapakujesz = lamiesz prawo a konsekwencje bywaja kosztowne. Najtansza to przepadek rzeczonego towaru, jednak zazwyczaj dochodzą dotkliwe kary bądź naliczenie należnych cel, akcyzy i VATu, lub to wszystko razem.

Dlatego zadna szanujaca się firma nie wejdzie w taki biznes bo trafi na czarna liste i wtedy jej przesylki będą pod intensywnym nadzorem co bedzie wiazalo się ze szczegolowymi kontrolami a co za tym idzie, wydluzy czas przesylki (w najlepszym wypadku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...