Skocz do zawartości

Kupno Samochodu W Usa :d


Luksi

Rekomendowane odpowiedzi

w indianie nie chcieli ubezpieczyc z polskim prawem jazdy.

musialam byc dopisana do ubezpieczenia mojego meza jako dependant az do czasu trzymania wlasnego prawa jazdy (teraz jestem wymieniona z imienia i nazwiska)

ale moze co stan, to obyczaj

Ludzie raportowali tutaj, ze znalezli ubezpieczalnie, ktore im ubezpieczyly samochod. Nie pamietam, ktora to byla, ale chyba statefarm, ale OP powinien popytac. Policza mu ewentualnie wiecej. Moze rowniez zdac prawko. Bedzie prosciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie raportowali tutaj, ze znalezli ubezpieczalnie, ktore im ubezpieczyly samochod. Nie pamietam, ktora to byla, ale chyba statefarm, ale OP powinien popytac. Policza mu ewentualnie wiecej. Moze rowniez zdac prawko. Bedzie prosciej.

zle zacytowalam --- w indianie state farm nie chcial ubezpieczyc

odpada tez geico i farmers (w ogole nie chcieli z nami gadac)

polecam zrobienie prawa jazdy natychmiast, o niebo latwiej cokolwiek zalatwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z tym prawkiem ? Będę musiał zdawać normalnie i egzamin praktyczny i teoretyczny czy jak to tam wygląda :P ?Mam nadzieje, że nie tak ja w Polsce bo ostatnim czasie to chyba łatwiej zdobyć uprawnienia na samolot niż na samochód -.-"

Tak obydwa, ale że masz polskie prawko możesz to zrobić bez czekania 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. To nie sa jakies wielkie koszta.

Dla mnie kazdy wydany pieniadz liczyl sie, jako ze nie mialam pracy na poczatku. Z tego co zrozumialam, Luksi tez chcialby zmniejszyc koszty, dlatego jest zalozony ten watek. Poza tym, faktycznie koszty w CA sa wyzsze wiec moze i Ty miales drobniejsza kwote do zaplaty. Ja zaplacilam ponad 600 dolarow plus rejestracja ponad 100. Dla mnie nie sa to drobne.

Ja ubezpieczylam samochod majac jedynie polskie prawko w Geico, pozniej jak podalam im numer amerykanskiego prawa jazdy to obnizyli kwote ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kazdy wydany pieniadz liczyl sie, jako ze nie mialam pracy na poczatku. Z tego co zrozumialam, Luksi tez chcialby zmniejszyc koszty, dlatego jest zalozony ten watek. Poza tym, faktycznie koszty w CA sa wyzsze wiec moze i Ty miales drobniejsza kwote do zaplaty. Ja zaplacilam ponad 600 dolarow plus rejestracja ponad 100. Dla mnie nie sa to drobne.

Ja ubezpieczylam samochod majac jedynie polskie prawko w Geico, pozniej jak podalam im numer amerykanskiego prawa jazdy to obnizyli kwote ubezpieczenia.

Rejestracja i podatek to nie jest jakas wielka kwota w przypadku samochodu do $5000. Zreszta sprzedajacy nie musi podawac prawdziwej kwoty. Ja za swoj stary samochod zaplacilem 3000 a wlasciciel wpisal kilkaset dolarow. I tak pewnie DMV policzyl po swojemu ale napewno nie od 3000/ Rejestracja to kwota stala... jakies $45 rocznie. Mowie o VA. Nie wiem jak jest w CA. Te 600 bo moze robilas poprzez dilera. Tam jest duzo oplat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...