Skocz do zawartości

Problem Ze Zgłoszeniem Elektronicznym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie wiem czy to jest odpowiedni dział na tego typu sprawy ale zaryzykowałem .

Problem mój przedstawia się następująco otóż :

Wniosek o spotkanie z konsulem uzupełniałem elektronicznie(właściwie to uzupełniałem go w biurze lot )

wszystko było okej spotkanie miałem mieć dziś o 10:45 , ale wczoraj zadzwonił pan z biura lot (ten co uzupełniał mi wniosek)

i powiedział abym przełożył termin spotkania . Zdenerwowałem się trochę ale to nic wchodzę na stronę "cgifederal" loguje się i próbuję zmienić termin lecz nie mogłem ponieważ nie było już wolnych miejsc (od wczoraj) . Zadzwoniłem więc do konsulatu w Krakowie aby dowiedzieć się jaśniej o co z tym wszystkim chodzi.. , dowiedziałem się że strona elektroniczna z wnioskami uległa awarii i trwa już to 2 tygodnie , więc zastanawiałem się po co ten pan z biura lot uzupełniał ten wniosek skoro komunikat był podany na stronie? (komunikat o awarii systemów) , po rozmowie telefonicznej z konsulatem w Krakowie dowiedziałem się że mam czekać aż awaria zostanie naprawiona , pytanie tylko ile?

Oczywiscie mam kilka pytań:

Czy ma ktoś taki sam problem?

czy wpłata która została przelana razem z umówionym wnioskiem przepadnie?

Poprosił bym o jakieś informacje co dalej robić

dodam tylko że jestem nieletni

z góry dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz jakis fajny numer telefonu ze sie dodzwoniles do samego Konsulatu w Krakowie,podaj jego numer to Ci napisze do kogo sie dodzwoniles :)

ten Pan nie musial wiedziec ze jest awaria bo jesli strona dziala to jest ok :) bo sadzil -myslal ze to chwilowe jest

tutaj mamy temat o awarii ,to dotyczy tez innych spraw

http://forum.usa.info.pl/topic/24960-problemy-z-wydawaniem-wiz-paszportow/

wplata nie przepadnie ,za to mozesz miec rozmowe np w polowie lipca .zalezy ile osob bedzie nadal zainteresowane rozmowa i wiza do USA ;)

masz sprawdzac terminy i zapisac sie na kolejny termin.


ile teraz kosztuje takie wypelnienie wniosku? :) i ze jestes juz sam z problemem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...