Jump to content

Prawa Pracujacej Kobiety Ciezarnej

Karolcia2

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie odnosnie praw kobiety ciezarnej. Glownie chodzi mi o to czy istnieje jakis przepis mowiacy o tym: w jakich godzinach powinna pracowac kobieta, jesli pracodawca ma system zmianowy?
Od 3 miesiecy prosze sie by zmienili mi godziny pracy na ranne, a nie popoludniowe i bezskutecznie... Z gory dziekuje za pomoc!

U mnie w pracy dwie dziewczyny byly w ciazy pracowaly do samego konca, robily wszystko co zazwyczaj, mialy tylko przerwy dluzsze, jedna poszla w ten sam dzien co skonczyla prace rodzic :)

Dzieki za odpowiedz. Ja mam prace stojaca i przerwy normalne tak jak mialam ( 20 min na 8 godzin pracy). Tez robie wszystko co wczesniej tylko, ze popoludniowa zmiana jest ciezsza i niektore rzeczy sprawiaja mi juz problem...

Dzieki za odpowiedz. Ja mam prace stojaca i przerwy normalne tak jak mialam ( 20 min na 8 godzin pracy). Tez robie wszystko co wczesniej tylko, ze popoludniowa zmiana jest ciezsza i niektore rzeczy sprawiaja mi juz problem...

Na 8 h pracy mamy dwie przerwy po 15 min i 45 min na lunch, strasznie krotka ta przerwa, az z ciekawosci zapytam co to za praca?

Na 8 h pracy mamy dwie przerwy po 15 min i 45 min na lunch, strasznie krotka ta przerwa, az z ciekawosci zapytam co to za praca?

Praca w sklepie... W czwartek ide do lekarza to moze cos mi powie. Jesli nie, zadzwonie pod podany wyzej numer.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...