Skocz do zawartości

Prośba O Poradę - Jak Rozegrać Czas Procesowania K1


Małgosia88

Rekomendowane odpowiedzi

Wow. Wlasnie to jest dla mnie kluczowe. Jezeli wiza jest tyle wazna zdaze spokojnie że wszystkim. Czy jest jakiś deadline na wymówienie rozmowy z konsulem już po tym jak zaakceptują moja petycję? Ogólnie mam mieszane uczucie na temat przeprowadzki. To znaczy zdawalam sobie sprawe, że może się to tak potoczyc ale od czasu tego wniosku wizowego tak emigracja jest taka realną...

Dziękuje Ci za pomoc Roelka. Mam nadzieje, że jesteś zadowolona z pobytu w Stanach dotychczas:)

heh, to chyba czujemy się podobnie co do tej emigracji... każde info że wniosek przeszedł dalej, to mix radości i smutku .Stany ok, zycie wydaje się tym być latwiejsze, ale czemu to nie może być europa? No ale cóż, czego nie robi się dla miłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same mam odczucia:) Mój chłopak na początku twierdził, że podoba mu się w Europie, ale był tu tylko na wakacje, ze znajomymi, bez żadnych trosk. Potem już pracował w Niemczech i zaczął widzieć minusy realnego życia. Decyzja o przeprowadzce jest czysto praktyczna. Dla mnie to to trudne - nie da się ukryć, nie planowałam tego i zbytnio nie analizowałam na początku związku. Teraz widzę jakie są konsekwencje zapoznawania poza granicami kraju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same mam odczucia:) Mój chłopak na początku twierdził, że podoba mu się w Europie, ale był tu tylko na wakacje, ze znajomymi, bez żadnych trosk. Potem już pracował w Niemczech i zaczął widzieć minusy realnego życia. Decyzja o przeprowadzce jest czysto praktyczna. Dla mnie to to trudne - nie da się ukryć, nie planowałam tego i zbytnio nie analizowałam na początku związku. Teraz widzę jakie są konsekwencje zapoznawania poza granicami kraju:)

ha ha, moja mama cały czas żartuje, że teraz na interwencje jest już za późno, powinna reagować kilka lat temu i wybić mi z głowy majówkę w Budapeszcie (bo tam się poznaliśmy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Godzinę temu, Małgosia88 napisał:

Być może komuś będzie pomocna ta informacja... Do ambasady zgłosilam się ponad rok po wyznaczonym ostatecznym terminie. W tym czasie wysyłałam na maila ambasady może dwa razy dokumenty potwierdzające mój zabieg medyczny. Bez problemu dostałam K1. Teraz zajmuję się już AOS :):)

 

Gratulacje :) Niech ci szybko zleci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...