Jump to content

Rozmowa Po Wylądowaniu.

Guest aneska22

Recommended Posts

Guest aneska22

Witam.;)

Czy będąc już na lotnisku w USA, posiadając wizę imigracyjna czeka mnie również rozmowa z urzędnikiem dość stresujaca jak przy wizie turystycznej?

Co muszę mieć przy sobie oprócz dokumentow ktorych nie można otworzyć?

Możecie mi coś napisać odnośnie wjazdu do Stanów pierwszy raz od dostania wizy imigracyjnej?

Guest aneska22

Bardziej moje pytanie brzmi jaka jest różnica, między imigracyjna a turystyczna podczas rozmowy. Przy imigracyjnej urzędnik nie może mnie raczej cofnąć?

U mnie 4 lata temu bylo tak:

Urzednik pierwszy, do ktorego podchdza wszyscy - zadnych pytan, zero zainteresowania, prosze sie udac tu i tu, koniec

Urzednik drugi ten od sprawdzenia dokumentow, najpierw oddajesz swoje dokumenty i czekasz, czekasz, ja chyba 40 min czekalam, pozniej wolaja cie,ze wszystko ok i do widzenia, zero rozmowy, ja generalnie bylam rozczarowana :/

No kwiatow czy orkiestry to nie, ale oczekiwalam jakies rozmowy, pytan itp. a okazalo sie, ze moj przypadek jest strasznie nudny i nie warty nawet chwili rozmowy :) obslugiwal mnie Polak, z imienia i nazwiska, dosc gburowaty, tylko tu podpisac i tu, green carta bedzie za 6 tyg, a jak nie to sie zglosic tu i tu. nawet chcialam zagadac i wcisnac im moje rtg na plycie, ale powiedzieli ze im to niepotrzebne :(

No kwiatow czy orkiestry to nie, ale oczekiwalam jakies rozmowy, pytan itp. a okazalo sie, ze moj przypadek jest strasznie nudny i nie warty nawet chwili rozmowy :) obslugiwal mnie Polak, z imienia i nazwiska, dosc gburowaty, tylko tu podpisac i tu, green carta bedzie za 6 tyg, a jak nie to sie zglosic tu i tu. nawet chcialam zagadac i wcisnac im moje rtg na plycie, ale powiedzieli ze im to niepotrzebne :(

A co tu gadac? USA wita Was.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...