Skocz do zawartości

Proszę O Pomoc! Zielona Karta


Rekomendowane odpowiedzi

Krewniak mojej ślubnej, z zawodu mechatronik odbudowywal New Jersey po SANDY jako elektryk. Wymienial gniazdka i wieszal zyrandole za 90/h. Unijna robota mu się trafila przez ponad rok.

Podczas ławnictwa w sądzie dowiedziałam się że unijni peratorzy żurawi budowlanych mogą wyciągnąć do poł miliona $ rocznie. Pozwany musiał ukazać listę płac - 10 pracowników, każdy zarabia powyżej 200k, a najwyższe $340k. Do tego dodatkowo równowartość 40% zarobków wpłacana jest na indywidualne konto emerytalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, moze 70/day ;)

A tak na marginesie to troche podobna historia do mojej, tylko ja nie ciulalem kasy i chcialem zone sciagnac. No ale nie wyszlo wiec wlanalem wszystko w diably, zrzeklem sie GC i wrocilem do UK. Teraz kompletnie tego nie zaluje - dobra praca, dom w fajnej okolicy, dziecko do dobrej prywatnej szkole. Co mi wiecej trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak zgadzam się. Rodzina jest ważniejsza od kasy... JA na rozłąke nigdy wiecej hocby nie wiem co. Ne wyobrazam sobie miec juz nawet dziecka a żyć w rozłące. To po co w ogole być razem i się męczyć, bo same nerwy. Bez sensu...

Moje się rozpadło przez własnie takie pieniądze, w rodzinie też nie było lepiej po 3 letniej rozłące, teraz niby lepiej ale rany zostają.

Moim zdaniem facet oślepiony i musi uświadomić sobie co stracić może - rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...