Skocz do zawartości


KASANGA

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd do USA nie jest obowiazkowy, wiec jesli chca moga sobie odrzucac kazdego, kto im sie nie spodoba, bo jak wiesz, i jest to oficjalne stanowisko, kazdy jest potencjalnie nielegalnym imigrantem, dopoki nie udowodni, ze jest inaczej.

Tak wiem, ze tak jest, ze to ty decydujesz kogo wpuszczasz do swojego domu , a nie odwrotnie, mimo wszystko nie podoba mi sie to "oficjalne stanowisko" , ze moj syn nie moze przyjechac odwiedzic mnie pomimo, ze ja, ani on nigdy nie zlamalismy prawa, ani polskiego, ani amerykanskiego, nie mam zadnych dlugow poza mortgage placonym na czas, ani zadnych niezaplaconych mandatow itp. Zarabiam powyzej sredniej i nigdy nie korzystalem z socjalu. Kilkukrotnie odmowiono mu wizy bez podania wyraznej przyczyny.

Wiem, ze ja jako obywatel moge wystapic z petycja dla niego o zielona karte, ale on nie chce zyc i mieszkac tutaj.

Nawet moja grzeczna prosba skierowana do ambasady o wyjasnienie przyczyny dlaczego kilkukrotnie odmowiono mu wizy skoncyla sie tym ,ze dostalem grzeczny list z ambasady, ktorego sens byl mniej wiecej taki:...mozesz pocalowac na w du..e to nie twoja sprawa i to nie ty jestes strona tylko twoj syn i urzednik. Jak sie jemu nie podoba i zawsze moze sporobowac jeszcze raz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pepeaz - rzeczywiście jest to niesprawiedliwe. Warunki przyznawania tych wiz mogłyby być trochę jaśniejsze (o ruchu bezwizowym nawet nie piszę, bo myślę, że o kant du*y to sobie można rozbić). Panowie Kaer i nergil - bez komentarza ;) Zaczęło się od pytania, skończyło na wzajemnym pluciu jadem. Przykre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...