Skocz do zawartości


KASANGA

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma wiza do wpuszczania? Wiza pozwala Ci stanac przed urzednikiem w USA, ale nie oznacza, ze na 100% do stanow wjedziesz.

wiem o tym niczym nowym nie zabłysnąłeś.... Dlatego jest to strata czasu i kasy tłumaczenie się przed konsulem i za wszelki sposób udowadnianie związków z Polską... Z tego wszystkiego wynika że za Chiny ludowe nie da sie udowodnić że nie jest się nielegalanym imigrantem czy masz kase , czy masz firmę czy nie masz nic ... Jak konsul bedzie mial dobry humor to przyzna wizę osobie która nie pracuje nie ma kasy itd co było juz 500razy wałkowane w tym temacie...

loteria i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wiem o tym niczym nowym nie zabłysnąłeś.... Dlatego jest to strata czasu i kasy tłumaczenie się przed konsulem i za wszelki sposób udowadnianie związków z Polską... Z tego wszystkiego wynika że za Chiny ludowe nie da sie udowodnić że nie jest się nielegalanym imigrantem czy masz kase , czy masz firmę czy nie masz nic ... Jak konsul bedzie mial dobry humor to przyzna wizę osobie która nie pracuje nie ma kasy itd co było juz 500razy wałkowane w tym temacie...

A Tobie sie mowi juz setny raz, ze zarobki i pieniadze, to nie wszystko. Liczy sie kto stoi w okienku, ale oczywscie, poniewaz to spotkalo Ciebie, to latwiej przyjac, ze to loteria niz to, ze sie pasuje do profilu nielealnego imigranta... lub terrorysty. :) Ja to rozumiem. Ty wielki pan, z przenikliwa ocena Bliskiego Wschodu, w garniturze nie dostal wizy, a koles bez pracy i kasy dostal. Skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie sie mowi juz setny raz, ze zarobki i pieniadze, to nie wszystko. Liczy sie kto stoi w okienku, ale oczywscie, poniewaz to spotkalo Ciebie, to latwiej przyjac, ze to loteria niz to, ze sie pasuje do profilu nielealnego imigranta... lub terrorysty. :) Ja to rozumiem. Ty wielki pan, z przenikliwa ocena Bliskiego Wschodu, w garniturze nie dostal wizy, a koles bez pracy i kasy dostal. Skandal.

A jakie to ma znaczenie kto stoi przy okienku?? to była przenośnia że podchodzi facet z brodą wyglądający jak bin laden i dostaje wizę zważywszy na fakt zagrożenia terroryzmem... Tak jak już wspominałem wytłumacz mi jedną rzecz skoro nie jest to loteria... kolezanka odwołała się pomimo ze ponoc nie można się odwoływać i po miesiącu dostała wizę... więc co się zmieniło w jej życiu... uwazali ja za nielegalną imigrantkę i po miesiącu raptem okazało się że nią nie jest tak? dziwny zbieg okoliczności... Nie loteria? a co przypadek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie kto stoi przy okienku?? to była przenośnia że podchodzi facet z brodą wyglądający jak bin laden i dostaje wizę zważywszy na fakt zagrożenia terroryzmem... Tak jak już wspominałem wytłumacz mi jedną rzecz skoro nie jest to loteria... kolezanka odwołała się pomimo ze ponoc nie można się odwoływać i po miesiącu dostała wizę... więc co się zmieniło w jej życiu... uwazali ja za nielegalną imigrantkę i po miesiącu raptem okazało się że nią nie jest tak? dziwny zbieg okoliczności... Nie loteria? a co przypadek??

Z Toba sie nie da dyskutowac. Koles z broda jak bin laden=terrorysta?

Ja sie bardziej czuje zagrozony idiotami wjezdzajacymi do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Toba sie nie da dyskutowac. Koles z broda jak bin laden=terrorysta?

Ja sie bardziej czuje zagrozony idiotami wjezdzajacymi do USA.

a z tobą sie da?? nazywasz mnie bucem... na jakiej podstawie? tylko dlatego że mam własne zdanie na temat wiz i konsula?? a ja niestety czuję się zagrożony imigrantami z syrii ponieważ isis już opublikowalo material że terroryści zostaną wmieszani w tłum imigrantów... Dlatego tak sobie pozwolilem napisać ze konsul nie widzi zagrożenia ze strony pana z syrii i przyznaje mu wizę a Polakowi nie... Trudno jego wybor.... Czemu moja kolezanka dostała wize po odwolaniu się do ambasady wytłumacz mi? uważali ja za nielegalnego imigranta a jednak zmienili zdanie a nic w jej życiu się nie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety czuję się zagrożony imigrantami z syrii ponieważ isis już opublikowalo material że terroryści zostaną wmieszani w tłum imigrantów... Dlatego tak sobie pozwolilem napisać ze konsul nie widzi zagrożenia ze strony pana z syrii i przyznaje mu wizę a Polakowi nie...

WTF? To ktos, kto wlasnie przyjechal jako uchodzca z Syrii idzie do konsulatu po wize turystyczna do USA?

Czy Ty w ogole masz pojecie kto mieszkal w Syrii przed wojna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? To ktos, kto wlasnie przyjechal jako uchodzca z Syrii idzie do konsulatu po wize turystyczna do USA?

Czy Ty w ogole masz pojecie kto mieszkal w Syrii przed wojna?

tak mam pojęcie kto mieszkał mówię o muzułmanach nie ważne z jakiego kraju czy to pakistan, syria, liban nie obchodzi mnie to ... po prostu po tych atakach jestem wyczulony i obawiam się takich osób sorry ale taka prawda... Dlatego napisałem że pan konsul nie obawia się wpuszczenia biednego studenta z Pakistanu który wysadzi pól dzielnicy w powietrze a obawia się Polaka.... No ale jego wybór.... A co do mojej koleżanki to jakoś nie zabrałeś głosu.... Czyż to nie loteria??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam pojęcie kto mieszkał mówię o muzułmanach nie ważne z jakiego kraju czy to pakistan, syria, liban nie obchodzi mnie to ... po prostu po tych atakach jestem wyczulony i obawiam się takich osób sorry ale taka prawda... Dlatego napisałem że pan konsul nie obawia się wpuszczenia biednego studenta z Pakistanu który wysadzi pól dzielnicy w powietrze a obawia się Polaka.... No ale jego wybór.... A co do mojej koleżanki to jakoś nie zabrałeś głosu.... Czyż to nie loteria??

Do tej pory bylo smiesznie, teraz widac, ze ty tak na powaznie. You can't fix stupid. Tak jak w realnym swiecie bym sie grzecznie pozegnal i wyszedl, jakby pojawil sie ktos taki jak ty. Z mojej strony EOT i polecam sprawdzic ilu biednych studentow z Pakistanu wysadzilo sie w USA. Polecam tez sprawdzic czym sie rozni nielegalna imigracja od terroryzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory bylo smiesznie, teraz widac, ze ty tak na powaznie. You can't fix stupid. Tak jak w realnym swiecie bym sie grzecznie pozegnal i wyszedl, jakby pojawil sie ktos taki jak ty. Z mojej strony EOT i polecam sprawdzic ilu biednych studentow z Pakistanu wysadzilo sie w USA. Polecam tez sprawdzic czym sie rozni nielegalna imigracja od terroryzmu.

Ale ja tylko i wyłącznie podałem przykład studenta z pakistanu nie mowiłem że akurat on dokonał zamachu ... Zamachu dokonali m.in. bracia z czeczenii w bostonie..... Widzę że wszystko bierzesz do siebie tak samo zarzucając mi że nie wiem co to nielegalana imigracja a terroryzm... A masz 100% pewnośc że nielegalny imigrant z bliskiego wschodu nie jest terrorystą??? Podam przyklad mam kolege który był na misji w afganistanie nie daleko nich zauważyli staruszkę która niby coś tam dziabała w jakimś ogródku co sie okazało była cała poobklejana ładunkami.... nie znasz nawet dnia ani godziny i nawet się nie spodziewasz że może to być staruszka... ale koniec na temat muzułmanów... Wypowiesz się na temat mojej koleżanki przeciez jesteś specem od wiz i konsulatów

Idźcie panowie na spacer. Piękna pogoda się zapowiada. Każde państwo totalitarne stosuje własne zasady w wielu ddziedzinach uznając je za jedynie słuszne.

ja za pól godziny wybieram się na spacer i piwko dobry pomysł nie wiem jak szanowny pan KaeR czy nadal będzie mnie wyzywal od buców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...