Skocz do zawartości

Parę Pytań O Zielonej Karcie.


edyta123

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Dzięki. Rozumiem, szansa na wylosowanie jest znikoma. Ale może się uda :)

Ostatnie pytanie. Nie mam obecnie paszportu. Czy mogę go wyrobić dopiero po wylosowaniu? Idę do fotografa jutro, to zdjęcie do wniosku i do paszportu już będę miała, bo to takie same, tak?

Zdjęcia męża i syna też muszę mieć?

Tak zdjęcia męża i syna też muszą być, nie starsze niż 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdjęcie męża (i ew. syna) potrzebne jest już w czasie wypełniania wniosku w internecie czy dopiero po wylosowaniu? Bo nie wiem czy wysyłać ich do fotografa przed wypełnieniem wniosku. Jak tak patrze w ten wniosek to tylko jedno zdjęcie, moje, można wgrać.

Ponawiam, nie mam paszportu. Mogę go wyrobić dopiero po ewentualnym losowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia synia nie musisz robic bo gdzies chyba wspominalas ze ma ponad 21 lat. Zdjecie meza musz dolaczyc do wnisoku loteryjnego, bo musisz w nim jego dane wpisac(jak wybierzesz ze masz meza to dopiero wstedy wykocza dodatkowe pola do wypelnienia). Co do paszportu nie musisz go teraz robic, mozesz spokojnie wyrobic go wylosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

Tak, syn ma ponad 21 lat. Myślałam, że skoro po wpisaniu danych męża wyskoczy pole do dodania zdjęcia, to i w przypadku syna też wyskoczy, bez względu jaki wiek tam wpiszę.

Swoją drogą, mąż i tak nie ma zamiaru wyjeżdżać :P Więc koniec końców im to zbędne, ale cóż, przepisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...