Skocz do zawartości

Jaka Wypożyczalnia Aut W Warszawie


star

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wiem, przyzwyczailem sie do tego juz w USA, ze jak ja wypozyczam to zona tez moze prowadzic. Ale widze, ze ta "doplata" w polskich wypozyczalniach jakos specjalnie duza nie jest, wiec przebolejemy jakos ;-) No chyba, ze nie wezmiemy manualna skrzynie biegow, to wtedy nie bedzie to potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wiem, przyzwyczailem sie do tego juz w USA, ze jak ja wypozyczam to zona tez moze prowadzic. Ale widze, ze ta "doplata" w polskich wypozyczalniach jakos specjalnie duza nie jest, wiec przebolejemy jakos ;-)

Może prowadzić bo żona? Normalnie dopłacalem do kierowcy w USA. W zeszła sobotę, jak odbierałem samochód z Hertz, to przede mną płacili za dodatkowego kierowcę. Ta opłata wynosiła $12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może prowadzić bo żona? Normalnie dopłacalem do kierowcy w USA. W zeszła sobotę, jak odbierałem samochód z Hertz, to przede mną płacili za dodatkowego kierowcę. Ta opłata wynosiła $12.

Do tej pory wypozyczalem samochody w USA w Enterprise, Budget, Avis, National, Alamo, Hertz, i jeszcze pewnie kilka innych. W zadnej z tych wypozyczalni nie bylo doplat za prowadzenie samochodzu przez zone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...