Skocz do zawartości

Jaka Wypożyczalnia Aut W Warszawie


star

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Też się nad tym zastanawiałem, ale widzę, że avis, enterprise, itp. są na Okęciu więc nie powinno być problemu.

Kzielu, z ciekawości, jezdzisz po Polsce na swoim stanowym prawku z międzynarodowym tłumaczeniem?

Za kazdym razem jak przylatuje (a poza przyjazdani prywatnymi powyżej bywam często służbowo - samochód biorę z Hertza wtedy) to pokazuje prawo z OH i biorą je bez problemu.

Raz mnie łajzy na Jagiellońskiej złapali na radar, pokazalem z US to się czepneli że powinienem mieć międzynarodowe... To wyciągnąłem polskie (bo je cały czas mam). Mandatu nie dostałem a miało być 300 płn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, wiedza sie przyda :) Z tego co sie orientuje, to polskie prawko traci waznosc 4 miesiace (chyba) po wymeldowaniu, wiec planowalem zostawic je w U.S.

Dla pewnosci wyrobie miedzynarodowe dla siebie i zony.

EDIT: Jeszcze spytam, jak kwestia ubezpieczenia, tj. AC/OC lub odpowiednik(i)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, wiedza sie przyda :) Z tego co sie orientuje, to polskie prawko traci waznosc 4 miesiace (chyba) po wymeldowaniu, wiec planowalem zostawic je w U.S.

Dla pewnosci wyrobie miedzynarodowe dla siebie i zony.

EDIT: Jeszcze spytam, jak kwestia ubezpieczenia, tj. AC/OC lub odpowiednik(i)?

Upewnij się w wypożyczalni czy obydwoje będziecie mogli prowadzić auto. Zazwyczaj tylko ten na którego są kwity. Być może można dopłacić za drugiego szofera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...