Skocz do zawartości

Przelewy Do Polski Z Zagranicy


zielonywkarty

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos robi przelewy z zagranicy to polesam Transfr Wise. Najlepsze kursy, najnizsze oplaty ( 1 funt do przelewu za 200 funtow) naprawde godne polecenia. Firma w ktorej udzialy ma R. Bronson. Jak ktos chce sie zapisac to poprosze od niego maila to mi nabija sie bonusy na stronce i dostanie pierwszy przelew za darmo do kwoty 500 funtow. Do przelewu uzywa sie karty a kasa laduje na rachunku bankowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos robi przelewy z zagranicy to polesam Transfr Wise. Najlepsze kursy, najnizsze oplaty ( 1 funt do przelewu za 200 funtow) naprawde godne polecenia. Firma w ktorej udzialy ma R. Bronson. Jak ktos chce sie zapisac to poprosze od niego maila to mi nabija sie bonusy na stronce i dostanie pierwszy przelew za darmo do kwoty 500 funtow. Do przelewu uzywa sie karty a kasa laduje na rachunku bankowym

Ja spojrzalem kiedys na Trasnferwise i ani nie mieli najnizszych kursow ani nie mieli najnizszych oplat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co sie bardziej oplaca? ja niczego lepszego narazie nie znalazlem. to chyba dobrze o nich swiadczy ze nie maja najnizszych kursow :Pbo tam jest tak ze niby ten kurs to kurs sprzedazy np funtow na zlocisze. wiec im wyzszy kurs tym lepiej

daj znac co jest korzystniejszego dobrze wiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co sie bardziej oplaca? ja niczego lepszego narazie nie znalazlem. to chyba dobrze o nich swiadczy ze nie maja najnizszych kursow :P

Ja uzywalem xoom.com (Paypal ich wykupil ostatnio) i pamietam ze jak porownalem transferwise to wychodzil mniej korzystnie. Moze zalezec od waluty i kraju z/do ktorego wysyla sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...