Skocz do zawartości

Internet


LsxardekPL

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kontrol napisał:

a ktoś się orientuje czy na tym wolniejszym internecie da się jeszcze działać czy nawet strony nie będą chciały się otwierać? I czy np będąc na jakimś zadupiu ten wolniejszy internet będzie działał? I jak jest z rozmowami do Polski? Czy w tej ofercie za 30$ mogę zadzwonić do Polski? I Czy wystarczy tylko kupić tą kartę włożyć do telefonu i już? Wszystko będzie ok?

Cos tam działa na tym wolniejszym, ale ja już bym wolał dopłacić te kilka dolarów i mieć spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój działa z LTE, a nie mam simlocka więc pewnie w T-mobile będzie chodził.

Ale chodzi mi o to, czy po prostu wystarczy, że wejdę do marketu, kupię kartę za 60$ unlimited i wkładam ją do telefonu i dzwonie. Już wszystko działa? Czy trzeba gdzieś dzwonić aktywować tą kartę itp itd. Czy jeśli zakupie tą opcje unlimited za 60$ Czy będę mógł dzwonić też do Polski? Czy da się wtedy jakoś udostępnić ten internet również do laptopa? I czy po prostu po 3 tygodniach mogę tą kartę wyrzucić i nie jestem z nią w jakikolwiek sposób powiązany (abonament itp)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. By kupić kartę MetroPCS i aktywowac serwis, musisz sie udać do salonu tej firmy.
2. Do PL najlepiej dzwonić używając aplikacji pn Viber-opłata to tyko 2c/min.
3. Operator udostępnia funkcję Hot Spot dzięki której możesz użyć swoj tel jako modem internetowy
4. Jest to umowa typu Month to Month.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czyli jeśli wykupię nawet najdroższą opcję za 60$, to i tak nie mogę dzwonić do Polski tylko muszę ściągnąć aplikację? Czy osoba do której dzwonię też musi mieć tą aplikację?

4. Co to znaczy month to month? Muszę robić coś więcej? Chciałbym po prostu kupić kartę, włożyć do telefonu, korzystać, a po 3 tygodniach ją wyrzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...