Skocz do zawartości

RobertNYc

Użytkownik
 • Zawartość

  399
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

RobertNYc last won the day on 8 Grudzień 2018

RobertNYc had the most liked content!

Reputacja

22

O RobertNYc

 • Tytuł
  Aktywny użytkownik
 • Urodziny 18.11.1875

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  NYC

Ostatnie wizyty

2820 wyświetleń profilu
 1. RobertNYc

  90 Day Fiance Tlc

  Ale od bezdomnych, to tylko Wieśwageny można dostać, a ja to mam ździebko wyższe aspiracje.
 2. RobertNYc

  90 Day Fiance Tlc

  A ja kce na nowe Lambo! Kto chętny by pomoc rodakowi?
 3. 1. Niech ten babsztyl tak dalej postępuje-to podzieli los L. Feinsteina. Dla niezorientowanych-to taki hamerykanski ambasadorek który w wyniku nacisków polskiego MSZ został przedwcześnie odwołany ze stanowiska za próby wywierania nacisku na polski rząd i wtrącania się w wewnętrzne sprawy RP. Za "pstryczki" dostał kopa w d...ę. I to babsko tez tak skończy jeśli się nie ogarnie. 2. Polska nie potrzebuje wojsk amerykańskich na swoim terytorium. 3. A te ich wizy to se mogą wsadzić tam gdzie zwykle słońce nie sięga.
 4. Wiesz co? Nie doczytałem tych twoich pokracznych wywodów do końca, bo ten twój styl to mnie już zdążył przyprawić o ból zębów. Ale z tej części co przeczytałem, to tylko wynika potwierdzenie słuszności tej petycji: Mossbacher musi odejść! A nawiasem mówiąc-nie byłby to precedens: R. Sikorski gdy był MSZ, odesłał "przed czasem" hamerykanskiego ambasadorka, który zbyt głośno i natarczywie upominał sie o zwrot bezspadkowego mienia żydowskiego. P.S. A na przyszłość: trzymaj sie tej twojej zasady niekomentowania, bo dosyć średnio ci to wychodzi.
 5. Bzdura. Babie chodziło oto ze polski rząd odważył sie zarządzić śledztwo w sprawie wysoce podejrzanego reportażu TVN ukazującego rzekomych polskich nazistow świętujacych urodziny Hitlera. Z tego co już ustalono, organizator tego spędu zainkasował 20k za tę ustawkę. Nie poszło więc o jakiekolwiek łamanie prawa, a o podważanie wiarygodności TVN, który jest wlasnoscią hamerykańskiej Discovery Channel. Babsko sie zachowuje jak gubernator jakiejś hamerykanskiej zamorskiej kolonii.
 6. https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function?fbclid=IwAR0GLxdloEGckKty5sV9HUPlIh3xW8BLLcCetj5VMiRtqRGKBwoIJsRh6DM
 7. RobertNYc

  Jak najtaniej przeslać dolary z Polski do USA?

  Ta opłata to tylko za transakcje biznesowe. Transfery dla "Friends & family" pochodzące z konta bankowego, są darmowe.
 8. RobertNYc

  Jak najtaniej przeslać dolary z Polski do USA?

  Za darmo ka$iore można też przesłać Pay Pal'em. A po otrzymaniu, kumpel se może przetransferować na swoje konto w P&SFCU.
 9. RobertNYc

  Prawo jazdy CDL

  Widzę ze nie chwyciłaś mojego przekazu. A chciałem powiedzieć ze skoro nie ma na tą pracę (ze zrozumiałych względów) chętnych obywateli czy rezydentów, to dlaczego by nie rozwiązać problemu poprzez rekrutację wśród tych 12 mln nieudokumentowanych? Na początek dać chętnym work permit, a po kilku latach, tym którzy się sprawdzą w zawodzie-temporary GC, a po następnych X-latach-permanent.
 10. RobertNYc

  Prawo jazdy CDL

  I to jest dla mnie niezrozumiałe. Na rynku jest ogromny deficyt kierowców z CDL, bo Hamerykany sie nie garną do tej pracy mimo ze jest dobrze płatna. Ale jest tez ciężka, wymagająca wielu wyrzeczeń, a przede wszystkim-niebezpieczna. Statystycznie biorąc: jest to jeden z dziesięciu najbardziej niebezpiecznych zawodów w USA, jeśli chodzi o śmiertelność.
 11. RobertNYc

  Ameryka Z Mojej Perspektywy

  Skoro ci sie Hameryka tak nie podoba, to zawsze możesz wrócić do (nie)Wielkiej Brytaniii.
 12. RobertNYc

  Ameryka Z Mojej Perspektywy

  Mniemam że chyba chciałeś powiedzieć: za krótko był w Chicago...
 13. RobertNYc

  90 Day Fiance Tlc

  Nie ma możliwości by legalnie pracować na wizie narzeczeńskiej. O work permit można się starać dopiero po ślubie.
 14. RobertNYc

  Prezydent Donald Trump - wydarzenia

  OK. Sądziłem ze ten pozew ACLU dotyczył tego najnowszego planu DT dotyczącego praw azylowych dla osób nielegalnie przekraczających granicę. My bad.
×