Skocz do zawartości

RobertNYc

Użytkownik
 • Zawartość

  326
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13

O RobertNYc

 • Tytuł
  Rezydent FORUM
 • Urodziny 18.11.1875

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  NEW YORK

Ostatnie wizyty

2123 wyświetleń profilu
 1. Prawo jazdy i rejestracja auta

  A masz SSN?
 2. Transfer pieniedzy

  Warunki są różne w każdym banku. Podam dla przykładu moje obecne konto w Citibanku. 1. Za otwarcie konta dostałem $500 premii. Oferta ważna tylko od końca marca: https://banking.citibank.com/cbol/18/Q1/checking/combo/500-offer/default.htm?Promo_ID=CZZP&BTPS_TGT=https%3A%2F%2Fbanking.citibank.com%2Fcbol%2F18%2FQ1%2Fchecking%2Fcombo%2F500-offer%2Fdefault.htm%3FPromo_ID%3DCZZP&BTPS_BU=CBOL&BTPS_PUB=GOO&BTPS_DOM=DCM.Com&BTPS_KPROFID=50001&BTPS_MTYPE=b&BTPS_AD=245928716522&BTPS_GRP=New|G&BTPS_CMP=GGL|RLSA|Checking|G|Visitors|Broad|&BTPS_KWD=new+bank+account+bonus&cmp=KNC~02~180105~BANKACQS~Google&ProspectID=6610A7FB01954AC78737E72FB738D94A 2.Opłat za prowadzenie konta nie ma, gdyż posiadam dość dużą sumę na rachunku. 3. Moje konto jest oprocentowane obecnie w wysokości 1% rocznie. Wiec niedużo.
 3. Telefon Na Kartę

  Będzie działać, pod warunkiem ze jest to wersja Global, tj GSM+CDMA. Jeśli jest to tylko telefon w wersji GSM-to niestety nie będzie działać w Verizon, nawet jeśli jest Unlocked tzn bez SIMlocka.
 4. Zakup Iphone 6s

  Nie dotyczy to iPhone'a 6S, który obsługuje pasma LTE dostępne w Polsce. BTW: trza ci było kupić Apple iPhone zamiast Scheissunga, a nie miałabyś żadnych problemów.
 5. Zakup Iphone 6s

  To zależy gdzie i na jakich warunkach będzie kupiony ten telefon. Jeśli za pełną cenę i w Apple Store-to nie będzie żadnych problemów z SIMlockem. Tel będzie działał w każdej sieci w PL, a gwarancja z USA będzie honorowana. Nie należy z kolei kupować tel subsydiowanych w salonach operatorów typu T-Mobile, gdyż będzie założony SIMlock na konkretną sieć. o
 6. Podroze nielegalnych po US

  To akurat jest błędne przekonanie. Policja w USA nie ma w ramach swoich kompetencji kontroli legalności pobytu. Od tego jest ICE. A do 100 mil od granicy-Border Patrol.
 7. Podroze nielegalnych po US

  Tak było kiedyś. Za Obamy ścigano tylko pewne, wyselekcjonowane grupy nielegalnych. Obecnie na celowniku ICE jest każdy imigrant bez papierów.
 8. Tax na różne stany ?

  Jest kilka stanów bez Sales Tax. A mianowicie: Alaska. Delaware. Montana. New Hampshire. Oregon
 9. O wow! Nie tylko ze działa, ale jest też w j.polskim.
 10. Cdl Pytania Po Polsku

  Niestety nie. Do dziś ich nie otrzymałem.
 11. Chciałem Powiedzieć Że...

  A ja już myślałem ze nastąpił koniec i forum wykitowało.
 12. Nielegalnie

  Inny przypadek-to rajd ICE'u po sieci sklepów 7Eleven.
 13. Nielegalnie

  Ostatnio był głośny przypadek ze agenci ICE weszli do zwykłego autobusu Greyhounda i sprawdzili dokumenty podróżnych. Złapali kobite z Jamajki bez ważnych papierów.
 14. Nielegalnie

  Takie czasy obecnie nastały ze deportują nawet legalnych rezydentów I to za w sumie drobiazgi. Jak np ten polski lekarz (40 lat legalnego pobytu w USA). Ty gdybys został złapany-to natychmiastowy deport. I to bez prawa odwołania się do sądu.
 15. Nielegalnie

  Wrócić może tak jak przyjechał, tj przez zieloną granicę-a wtedy konsekwencji żadnych nie będzie. Pojdzie po wizę do ambasady USA i tym razem przyjedzie legalnie. I tak bym mu radził zrobić. Bo naprawdę-w obecnych czasach nie ma żadnego sensu siedzieć całe życie w USA nielegalnie.
×