Jump to content

RobertNYc

Użytkownik
 • Content Count

  407
 • Joined

 • Days Won

  1

RobertNYc last won the day on December 8 2018

RobertNYc had the most liked content!

Community Reputation

24

About RobertNYc

 • Rank
  Aktywny użytkownik
 • Birthday 11/18/1875

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  NYC

Recent Profile Visitors

3,427 profile views
 1. W kasynach Las Vegas, można w pełni legalnie obstawiać zakłady na dowolne dyscypliny sportowe.
 2. Bez Simlocka-kupisz iPhone’a w Apple Store. Z tym ze płacisz oczywiście pełną cenę. Te subsydiowane-za ułamek ceny-to tylko na kontrakt. A gwarancja obecnie obowiązuje już na cały świat.
 3. ŁaŁ! 9 Lat bez tiketa? You are my hero! W jednym tylko jestem lepszy: mój max na highway’u-to 95 mil/godz.
 4. Polecam FreedomPop: -Basic Plan (200 min, 200 MB danych/miesiąc jest za Free. https://www.freedompop.com/
 5. Tak trza jeździć, by nie dać sie na niczym przyłapać. Ja to prawie codziennie przekraczam dozwoloną prędkość i to znacznie: -jak lece highway’em do pracy (to do 85 mil/godz). Ale jeszcze sie taki nie znalazł co by mnie wyłapał. A na prawku-w dalszym ciągu-zero pkt. Hehehe!
 6. Wbrew temu co tu twierdzą lokalni „wachowcy”, to jest całkiem łatwy sposób na uzyskanie legalnego pobytu w USA. A mianowicie, niech narzeczony zrobi prawo jazdy na samochody ciężarowe, zdobędzie parę lat praktyki w tym zawodzie, a wtedy uzyskanie wizy pracowniczej nie będzie żadnym problemem.
 7. Jako barman-nie masz żadnych szans, ale jako truck driver-jak najbardziej. Poczytaj sobie ten wątek:
 8. Musisz najpierw zdobyć kwalifikacje poszukiwane na rynku pracy USA, zdobyć jakiś work experience w tej dziedzinie, a dopiero wtedy wystąpić o wizę pracowniczą.
 9. Ale od bezdomnych, to tylko Wieśwageny można dostać, a ja to mam ździebko wyższe aspiracje.
 10. A ja kce na nowe Lambo! Kto chętny by pomoc rodakowi?
 11. 1. Niech ten babsztyl tak dalej postępuje-to podzieli los L. Feinsteina. Dla niezorientowanych-to taki hamerykanski ambasadorek który w wyniku nacisków polskiego MSZ został przedwcześnie odwołany ze stanowiska za próby wywierania nacisku na polski rząd i wtrącania się w wewnętrzne sprawy RP. Za "pstryczki" dostał kopa w d...ę. I to babsko tez tak skończy jeśli się nie ogarnie. 2. Polska nie potrzebuje wojsk amerykańskich na swoim terytorium. 3. A te ich wizy to se mogą wsadzić tam gdzie zwykle słońce nie sięga.
 12. Wiesz co? Nie doczytałem tych twoich pokracznych wywodów do końca, bo ten twój styl to mnie już zdążył przyprawić o ból zębów. Ale z tej części co przeczytałem, to tylko wynika potwierdzenie słuszności tej petycji: Mossbacher musi odejść! A nawiasem mówiąc-nie byłby to precedens: R. Sikorski gdy był MSZ, odesłał "przed czasem" hamerykanskiego ambasadorka, który zbyt głośno i natarczywie upominał sie o zwrot bezspadkowego mienia żydowskiego. P.S. A na przyszłość: trzymaj sie tej twojej zasady niekomentowania, bo dosyć średnio ci to wychodzi.
 13. Bzdura. Babie chodziło oto ze polski rząd odważył sie zarządzić śledztwo w sprawie wysoce podejrzanego reportażu TVN ukazującego rzekomych polskich nazistow świętujacych urodziny Hitlera. Z tego co już ustalono, organizator tego spędu zainkasował 20k za tę ustawkę. Nie poszło więc o jakiekolwiek łamanie prawa, a o podważanie wiarygodności TVN, który jest wlasnoscią hamerykańskiej Discovery Channel. Babsko sie zachowuje jak gubernator jakiejś hamerykanskiej zamorskiej kolonii.
 14. https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function?fbclid=IwAR0GLxdloEGckKty5sV9HUPlIh3xW8BLLcCetj5VMiRtqRGKBwoIJsRh6DM
×
×
 • Create New...