Skocz do zawartości

RobertNYc

Użytkownik
 • Zawartość

  321
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12

O RobertNYc

 • Tytuł
  Rezydent FORUM
 • Urodziny 18.11.1875

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  NEW YORK

Ostatnie wizyty

2041 wyświetleń profilu
 1. Podroze nielegalnych po US

  To akurat jest błędne przekonanie. Policja w USA nie ma w ramach swoich kompetencji kontroli legalności pobytu. Od tego jest ICE. A do 100 mil od granicy-Border Patrol.
 2. Podroze nielegalnych po US

  Tak było kiedyś. Za Obamy ścigano tylko pewne, wyselekcjonowane grupy nielegalnych. Obecnie na celowniku ICE jest każdy imigrant bez papierów.
 3. Tax na różne stany ?

  Jest kilka stanów bez Sales Tax. A mianowicie: Alaska. Delaware. Montana. New Hampshire. Oregon
 4. O wow! Nie tylko ze działa, ale jest też w j.polskim.
 5. Cdl Pytania Po Polsku

  Niestety nie. Do dziś ich nie otrzymałem.
 6. Chciałem Powiedzieć Że...

  A ja już myślałem ze nastąpił koniec i forum wykitowało.
 7. Nielegalnie

  Inny przypadek-to rajd ICE'u po sieci sklepów 7Eleven.
 8. Nielegalnie

  Ostatnio był głośny przypadek ze agenci ICE weszli do zwykłego autobusu Greyhounda i sprawdzili dokumenty podróżnych. Złapali kobite z Jamajki bez ważnych papierów.
 9. Nielegalnie

  Takie czasy obecnie nastały ze deportują nawet legalnych rezydentów I to za w sumie drobiazgi. Jak np ten polski lekarz (40 lat legalnego pobytu w USA). Ty gdybys został złapany-to natychmiastowy deport. I to bez prawa odwołania się do sądu.
 10. Nielegalnie

  Wrócić może tak jak przyjechał, tj przez zieloną granicę-a wtedy konsekwencji żadnych nie będzie. Pojdzie po wizę do ambasady USA i tym razem przyjedzie legalnie. I tak bym mu radził zrobić. Bo naprawdę-w obecnych czasach nie ma żadnego sensu siedzieć całe życie w USA nielegalnie.
 11. Nielegalnie

  Jak się dostał? W b.prosty sposób-pewnie przez Kanadę gdzie wiz nie potrzeba, a granica z USA o długości 7k jest najmniej strzeżoną granicą świata. Jak ktoś ma ździebko odwagi to przejdzie sam. A dla tych mniej odważnych są "pomagacze"(widziałem ogłoszenie na Bazarynce), którzy za drobne $7000 przewiozą delikwenta do USA.
 12. Nielegalnie

  No niestety. Jeśli przyjechałeś bez jakiejkolwiek wizy, to nie ma zadnej możliwości legalizacji. Nawet małżeństwo z obywatelem USA nie pomoże.
 13. Prezydent Donald Trump - wydarzenia

  Funny story just happened. Cesarz D. Trump zażyczył se wypożyczyć z Muzeum Guggenheima na Manhattanie,obraz Van Gogha. Niestety spotkał się z kategoryczną odmową, a w zamian zaproponowano mu inny exponat z tegoż muzeum a mianowicie...sracz ze złota. Tak se pomyślałem że to bardziej odpowiedni dla samego DT eksponat i będzie sie dużo lepiej komponował z tym jego kapiącym od złota penthousie. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,22944944,trump-chcial-wypozyczyc-z-muzeum-obraz-van-gogha-w-zamian-zaproponowano.html?pelna=tak
 14. Chciałem Powiedzieć Że...

  Funny story just happened. Cesarz D. Trump chciał wypożyczyć se z Muzeum Guggenheima na Manhattanie, obraz Van Gogha. Niestety spotkał się z kategoryczną odmową, a w zamian zaproponowano mu...sracz ze złota. A nawiasem mówiąc-to dyrektor tego muzeum-p. Nancy Spector, to znam osobiście. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,22944944,trump-chcial-wypozyczyc-z-muzeum-obraz-van-gogha-w-zamian-zaproponowano.html?pelna=tak
 15. Podroze nielegalnych po US

  Realia się ostatnio zmieniły. Nie musi to być koniecznie JFK a np. zwykły autobus Greyhound'a: http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/kontrola-dokumentow-w-autobusie-pasazerce-grozi-deportacja
×