Jump to content

RobertNYc

Użytkownik
 • Content Count

  407
 • Joined

 • Days Won

  1

Everything posted by RobertNYc

 1. W kasynach Las Vegas, można w pełni legalnie obstawiać zakłady na dowolne dyscypliny sportowe.
 2. Bez Simlocka-kupisz iPhone’a w Apple Store. Z tym ze płacisz oczywiście pełną cenę. Te subsydiowane-za ułamek ceny-to tylko na kontrakt. A gwarancja obecnie obowiązuje już na cały świat.
 3. ŁaŁ! 9 Lat bez tiketa? You are my hero! W jednym tylko jestem lepszy: mój max na highway’u-to 95 mil/godz.
 4. Polecam FreedomPop: -Basic Plan (200 min, 200 MB danych/miesiąc jest za Free. https://www.freedompop.com/
 5. Tak trza jeździć, by nie dać sie na niczym przyłapać. Ja to prawie codziennie przekraczam dozwoloną prędkość i to znacznie: -jak lece highway’em do pracy (to do 85 mil/godz). Ale jeszcze sie taki nie znalazł co by mnie wyłapał. A na prawku-w dalszym ciągu-zero pkt. Hehehe!
 6. Wbrew temu co tu twierdzą lokalni „wachowcy”, to jest całkiem łatwy sposób na uzyskanie legalnego pobytu w USA. A mianowicie, niech narzeczony zrobi prawo jazdy na samochody ciężarowe, zdobędzie parę lat praktyki w tym zawodzie, a wtedy uzyskanie wizy pracowniczej nie będzie żadnym problemem.
 7. Jako barman-nie masz żadnych szans, ale jako truck driver-jak najbardziej. Poczytaj sobie ten wątek:
 8. Musisz najpierw zdobyć kwalifikacje poszukiwane na rynku pracy USA, zdobyć jakiś work experience w tej dziedzinie, a dopiero wtedy wystąpić o wizę pracowniczą.
 9. Ale od bezdomnych, to tylko Wieśwageny można dostać, a ja to mam ździebko wyższe aspiracje.
 10. A ja kce na nowe Lambo! Kto chętny by pomoc rodakowi?
 11. 1. Niech ten babsztyl tak dalej postępuje-to podzieli los L. Feinsteina. Dla niezorientowanych-to taki hamerykanski ambasadorek który w wyniku nacisków polskiego MSZ został przedwcześnie odwołany ze stanowiska za próby wywierania nacisku na polski rząd i wtrącania się w wewnętrzne sprawy RP. Za "pstryczki" dostał kopa w d...ę. I to babsko tez tak skończy jeśli się nie ogarnie. 2. Polska nie potrzebuje wojsk amerykańskich na swoim terytorium. 3. A te ich wizy to se mogą wsadzić tam gdzie zwykle słońce nie sięga.
 12. Wiesz co? Nie doczytałem tych twoich pokracznych wywodów do końca, bo ten twój styl to mnie już zdążył przyprawić o ból zębów. Ale z tej części co przeczytałem, to tylko wynika potwierdzenie słuszności tej petycji: Mossbacher musi odejść! A nawiasem mówiąc-nie byłby to precedens: R. Sikorski gdy był MSZ, odesłał "przed czasem" hamerykanskiego ambasadorka, który zbyt głośno i natarczywie upominał sie o zwrot bezspadkowego mienia żydowskiego. P.S. A na przyszłość: trzymaj sie tej twojej zasady niekomentowania, bo dosyć średnio ci to wychodzi.
 13. Bzdura. Babie chodziło oto ze polski rząd odważył sie zarządzić śledztwo w sprawie wysoce podejrzanego reportażu TVN ukazującego rzekomych polskich nazistow świętujacych urodziny Hitlera. Z tego co już ustalono, organizator tego spędu zainkasował 20k za tę ustawkę. Nie poszło więc o jakiekolwiek łamanie prawa, a o podważanie wiarygodności TVN, który jest wlasnoscią hamerykańskiej Discovery Channel. Babsko sie zachowuje jak gubernator jakiejś hamerykanskiej zamorskiej kolonii.
 14. https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function?fbclid=IwAR0GLxdloEGckKty5sV9HUPlIh3xW8BLLcCetj5VMiRtqRGKBwoIJsRh6DM
 15. Ta opłata to tylko za transakcje biznesowe. Transfery dla "Friends & family" pochodzące z konta bankowego, są darmowe.
 16. Za darmo ka$iore można też przesłać Pay Pal'em. A po otrzymaniu, kumpel se może przetransferować na swoje konto w P&SFCU.
 17. Widzę ze nie chwyciłaś mojego przekazu. A chciałem powiedzieć ze skoro nie ma na tą pracę (ze zrozumiałych względów) chętnych obywateli czy rezydentów, to dlaczego by nie rozwiązać problemu poprzez rekrutację wśród tych 12 mln nieudokumentowanych? Na początek dać chętnym work permit, a po kilku latach, tym którzy się sprawdzą w zawodzie-temporary GC, a po następnych X-latach-permanent.
 18. I to jest dla mnie niezrozumiałe. Na rynku jest ogromny deficyt kierowców z CDL, bo Hamerykany sie nie garną do tej pracy mimo ze jest dobrze płatna. Ale jest tez ciężka, wymagająca wielu wyrzeczeń, a przede wszystkim-niebezpieczna. Statystycznie biorąc: jest to jeden z dziesięciu najbardziej niebezpiecznych zawodów w USA, jeśli chodzi o śmiertelność.
 19. Skoro ci sie Hameryka tak nie podoba, to zawsze możesz wrócić do (nie)Wielkiej Brytaniii.
 20. Mniemam że chyba chciałeś powiedzieć: za krótko był w Chicago...
 21. Nie ma możliwości by legalnie pracować na wizie narzeczeńskiej. O work permit można się starać dopiero po ślubie.
 22. OK. Sądziłem ze ten pozew ACLU dotyczył tego najnowszego planu DT dotyczącego praw azylowych dla osób nielegalnie przekraczających granicę. My bad.
 23. Nic sie nie skończyło. To dopiero początek wojenki ACLU z administracją D. Trumpa.
 24. Nic im to nie da. Trump chce w ekspresowym tempie przy pomocy dekretu, wprowadzić prawo zabraniające uchodźcom którzy nielegalnie przekroczyli granicę, ubiegania się o azyl. https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-bialy-dom-nielegalny-uchodzca-nie-dostanie-azylu-w-usa,nId,2655796#utm_source=www.rmf24.pl&utm_medium=relatedBottom&utm_campaign=2658978
×
×
 • Create New...