Skocz do zawartości

Umówienie Rozmowy W Trójkę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jutro bierzemy się za wypełnianie wniosków wizowych na stronie ambasady. Lecimy do ciotki na około 3 tygodnie w trzy osoby. Ubiegamy się o wizę turystyczną B-2. Napiszę krok po kroku co mamy zamiar zrobić:

Czy kolejność jest prawidłowa? Jak możemy się w trójkę umówić na rozmowę z konsulem w jednym terminie?

Dodam jeszcze, że jedziemy jako Matka z córką oraz chłopak córki - możemy wypełnić family group? Czy to jest opcja dosłownie dla rodzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko po kolei, tak jak byc powinno.

Family application we wniosku DS oznacza tylko tyle, ze po wypelnieniu jednego DS niektore dane w nim zawarte sie kopiuja i nie trzeba wiec pisac kilka razy tego samego. Mozecie zalozyc profil dla jednej osoby i w jednym z krokow (gdzies pod koniec) dodac osoby, ktore beda razem ubiegaly sie o wize. Trzeba wpisac imiona, nazwiska, numery potwierdzen wyslania DS. Jak dodasz do jednego profilu kilka osob to oplata za wize bedzie tez jedna na wszystkie osoby.

Ja umawialam wizyty dla mojej rodziny i byla prawie taka sama sytuacja - moja mama, moj brat i jego dziewczyna. Zrobilismy wszystko tak jak Ci napisalam. W Konsulacie w Krakowie rowniez podeszli do jednego okienka i zadnego problemu nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...