Skocz do zawartości

zamkniecie konta bankowego w USA...


Rekomendowane odpowiedzi

Bylam w swoim banku - Citrizen Bank i jak sie okazalo za zamkniecie konta nic sie nie placi. Tylko musze zajechac 5 dni przed zamknieciem i powiedziec co chce zrobic z kasa. Moge ja przelac do Polski za 30$ (tyle bierze bank tutaj w USA), wziasc w gotowce lub tez jakas nowa opcja na hiphopowca (he he) wziasc jakis czek podrozny i prawdopodobnie da sie go zrealizowac w kazdym obojetnie jakim banku w USA. TYlko mam pytanie:czy mieliscie juz podobne doswiadczenia z takim czekiem podroznym? Bo chyba to bylo by najbardziej bezpieczne niz jezdzic po USA z kasa w kieszeni? I czy rzeczywiscie nie ma problemu ze zrealizowaniem go w jakimkolwiek banku? Odpisujcie szybko bo juz niedlugo wracam :(:):D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam w swoim banku - Citrizen Bank i jak sie okazalo za zamkniecie konta nic sie nie placi. Tylko musze zajechac 5 dni przed zamknieciem i powiedziec co chce zrobic z kasa. Moge ja przelac do Polski za 30$ (tyle bierze bank tutaj w USA), wziasc w gotowce lub tez jakas nowa opcja na hiphopowca (he he) wziasc jakis czek podrozny i prawdopodobnie da sie go zrealizowac w kazdym obojetnie jakim banku w USA. TYlko mam pytanie:czy mieliscie juz podobne doswiadczenia z takim czekiem podroznym? Bo chyba to bylo by najbardziej bezpieczne niz jezdzic po USA z kasa w kieszeni? I czy rzeczywiscie nie ma problemu ze zrealizowaniem go w jakimkolwiek banku? Odpisujcie szybko bo juz niedlugo wracam  :(  :)  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Nie ma problemu, bo to jest czek typu money order lub certified check.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konto w wachovii, wtedy kiedy to byl jeszcze first union bank, zamknalem przez net w 2002 r. wiec zapewne mozna to zrobic z dowolnego miesca na swiecie. konta uzywalem glownie w 2000 podczas pracy w new jersey, potem kasa tam lezala, w 2002 wybralem ja w jednym z bezprowizyjnych bankomatow (w home depot) w chicago i zlecilem zamkniecie konta.

natomiast konto w citibanku mialem od 2001 do 2004 i rowniez zlecilem zamkniecie go przez net (z polski) po uprzednim wyczyszczeniu go (czek).

choc ciekawosta jest taka, ze moj login i haslo na www.citi.com nadal dzialaja, tylko po zalogowaniu pojawia sie info ze informacje o moich kontach nie sa dostepne.

wniosek jest taki ze nawet z polski mozna zamknac konto, np przez kanal internetowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja mam inny problem ale z tej samej beczki. Mianowicie zamknelam konto bez problemow w czwartek. Dzis z ciekawosci sprawdzilam sobie przez inetrnet co tam sie dzieje i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze jestem na minusie bo transakcje karta dopiero zeszly po kilku dniach a ja o nich zapomnialam. Duzo tego nie jest bo 8$ ale nie wiem co mam zrobic. Jutro wracam do kraju wiec juz nic nie zalatwie. Czy beda z tego jakies problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inny problem ale z tej samej beczki. Mianowicie zamknelam konto bez problemow w czwartek. Dzis z ciekawosci sprawdzilam sobie przez inetrnet co tam sie dzieje i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze jestem na minusie bo transakcje karta dopiero zeszly po kilku dniach a ja o nich zapomnialam. Duzo tego nie jest bo 8$ ale nie wiem co mam zrobic. Jutro wracam do kraju wiec juz nic nie zalatwie. Czy beda z tego jakies problemy?

Duze to takie, ze na twoim rekordzie bedzie zniamie, ze jestes osoba niewiarygodna, ktora nie splacajac 8$, nie splaci nawet wiekszej kwoty w przyszlosci. Lepiej splacic, bo przeciez te pieniadze juz sotaly przez ciebie wydane, wiec oddaj, to co sie nalezy bankowi, a pozatym chcesz jakichkolwiek problemow za 8$ ?? Najlepiej popros kogos, aby wyslal czek lub money order do banku lub wplacil w kasie i po problemie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...