Jump to content

Pospolite Ruszenie Na Przystawkę Do Wózka ...


mariomario

Recommended Posts

Witam serdecznie.


Jestem osobą niepeł­no­sprawną, od ponad 40 lat poru­szam się na wózku. Staram się żyć aktywnie i w miarę normalnie. Ruch to mój żywioł, stąd też staram się czerpać z niego tyle radości, ile się da. Biorę udział w różnych biegach ulicz­nych i wyści­gach na wózkach, kiedyś upra­wiałem koszy­kówkę, teraz obok biegów próbuję sił w curlingu na wózkach.


Moim cichym marze­niem jest posia­danie przy­stawki do wózka, dzięki której mógłbym robić długie wycieczki w plener, do lasu, nad wodę. Taka przy­stawka w pewnym sensie daje wolność, podcze­pienie do wózka trwa krótką chwilę i ... dalej w drogę, niczym na rowerze mógłbym mknąc przed siebie i poczuć wiatr we włosach :)


Tutaj przed­sta­wiam link do przy­stawki:


http://www.ortoservice.com.pl/foto-przystawki/manual/ultra-01.jpg


jest to przy­stawka z 24 biegami i dwoma hamul­cami - tarczowym i zaci­skowym.


A tu podaję poglą­dowy film z przy­stawką w akcji (jest to inny model przy­stawki):
Koszt takie przy­stawki jest niestety bardzo duży, sięga kwoty ponad 14 tysięcy złotych, stąd mój apel o wsparcie.


Gdyby nie udało się zebrać wyma­ganej kwoty, będe też wyszu­kiwał przy­stawki używanej, ale w dobrym stanie, która posłu­ży­łaby jeszcze długi czas. Czasem można coś wypa­trzeć prze­glą­dając internet.


Z przy­jem­no­ścią umieszczę każdego darczyńcę na swojej stronie, na którą zapra­szam http://pomalu.doprzodu.com/ o ile oczy­wi­ście wyrazi na to zgodę.


Zapra­szam również do zakładki "Propo­zycja współ­pracy".Link do zrzutki https://zrzutka.pl/ckxhruDziękuję za odwiedziny - Mariusz Włodarski


Link to comment
Share on other sites

Widziałem 5 kolo w użyciu. :)

Tak to jest wspaniała sprawa :)

Blumil

https://m.youtube.com/watch?v=r03wAFEyOy4

To jest nowość :)

Obejrzałem - fajna zabawka, ale to nie dla mnie. Ja lubię aktywność, ręce muszą pracować, chcę np. wybrać się z rowerzystami na wycieczkę - dzięki wspomnianej przystawce będzie to możliwe.

Ale dzięki za odwiedziny i proszę o rozpowszechnianie :)

Mariusz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...