Skocz do zawartości

Obywatelstwo Dziecka


Edna27

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Edna27 napisał:

Tyle ze w tym artykule napisano, ze musze kogos upowaznic do opieki nad dzieckiem w razie deportacj bo  jesli  nie dam komus pelnomoctnictwa dziecko zostanie wyslane do foster family i trudno bedzie je odzyskac. Czy koniecznie musze kogos upowazniac?

Wejdz na ta stronke, znajdziesz tam numer telefonu do Polish Slavic Center http://www.polishslaviccenter.org/en/

z tego co wiem, mozesz zadzwonic i uzyskac bezplatne porady prawne / imigracyjne... jestem przekonana, ze w tym temacie takze.

 

Wiem sama po sobie, ze zawsze jest wyjscie z sytuacji a gdy walczysz o swoje napewno dasz rade.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wiele innych organizacji które pomagają kobietom tylko ze tam należy znaleźć kogoś z j.polskim jesli nie umiesz j.angielskiego. Tak wedle prawa musisz kogoś wyznaczyć bo dziecko nawet w PRL musiało miec kogoś do opieki prawnej jak nie masz to pozostaje rodzina zastępcza a jesli chodzi o odebranie dziecka zależy od wielu spraw i bez pomocy prawnej i informacji na ten temat takie artykuły mogą Ci nie pomoc.

a co do walki o siebie to bez pomocy z zewnątrz,prowadzenia za tzw rękę taka osoba moze stać w miejscu i jest wiele historii o dobrym i złym zakończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...