Jump to content

Wiza CR1


Recommended Posts

Witam!

Jestem w trakcie oczekiwania na rozpatrzenie wnisku DS-261 oraz dokumentów przez National Viza Center. Mają oni 6 tygodni na rozpatrzenie wniosku, a dzisaij mija 6 tydzień i nic jeszcze nie wiadomo? Mąż dzwoni tam co tydzień i dostaje informację, że wniosek doszedł ale nie został jeszcze rozpatrzony. Jak długo Wy czekaliście na rozpatrzenie wniosku. Myślalam na ubieganiem się o wizę turystyczną, żeby odwiedzić męża na czas oczekiwania na wizę CR1, ale nie wiem czy może mieć to jakiś wpływ na nasz wniosek o wizę małżeńską? 

Proszę o odpowiedź. Asia

Link to comment
Share on other sites

Dziwne, bo wszedzie ci powiedza, ze nie ma problemu zeby isc po wize turystyczna w czasie oczekiwania na wize imigracyjna.

CHOCIAZ - przez to uzyskanie wizy turystycznie moze byc trudniejsze, bo konsul moze zalozyc, ze znudzilo ci sie czekanie i chcesz po prostu jechac na turystycznej.

Ale abolutnie nie ma zadnego zakazu.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dzisiaj jeszcze raz. Tym razem trafiłam na kogoś milszego, konsultant był bardziej gadatliwy i powiedział, że mogę się starać, choć mogę nie dostać wizy..  ponieważ ciężko będzie mi udowodnić, że chcę wrócić. Pomyślę.. może spróbuję...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...