Skocz do zawartości

Wiza B1/B2 anulowana w celu wklejenia kolejnej - jak interpretować?


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Xarthisius said:

Data waznosci wizy nie ma zadnego zwiazku dlugoscia pobytu, na ktory dostajesz pozwolenie przekraczajac granice.

Lecac we wrzesniu, tez mozesz dostac pobyt tylko na 2 tygodnie, tak jak mowilas CO pod czas rozmowy. Tak samo, lecac w styczniu moglabys dostac pobyt na pol roku.

Tak, tak wiem, że lecąc teraz mogą mi wbić na 2 tyg, ale myślałam, że ten pobyt nie może przekroczyć te daty które są na promesie :D ale teraz to już wszystko rozumiem. Mi bardziej chodziło o to, że kupując bilet na połowę grudnia mogłoby się nam coś poprzesuwać i nie zdążylibyśmy wylecieć do końca ważności promesy :D

Mam nadzieje, że będzie okay na lotnisku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Daje info.

My już w USA. Wiza dana na 6 miesiecy. Brak "kontroli" na lotnisku. Nie wiem czy my gdzieś zle poszlismy czy co, ale najpierw byly te kioski z odciskami, zdjeciami itd.

I poszlismy za pilotami bo tak nas Pani pokierowala i podeszlismy do oficera ktory byl bez komputera, mial tylko pieczatke i dlugopis :D zapytal na ile przyjezdzamy, to powiedzielismy jak jest tj 2 tyg i 3 dni. Wbil pieczatke tylko z data przyjazdu i powiedzial BYE BYE :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...